Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Parchanie
Pokaż więcej
Wiesława Elżbieta Kolczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
25
(18,66%)
Tadeusz Dec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
14
(10,45%)
Aneta Anna Ebekozien
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
95
(70,90%)
Okręg 2
sołectwo Parchanki
Pokaż więcej
Henryk Okniński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
26
(29,55%)
Anita Maria Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
46
(52,27%)
Rafał Daniel Rafiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
0
(0,00%)
Dariusz Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
16
(18,18%)
Okręg 3
sołectwo Modliborzyce
Pokaż więcej
Renata Frontczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
72
(47,68%)
Michał Osajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
35
(23,18%)
Agnieszka Paszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
44
(29,14%)
Okręg 4
sołectwo Brudnia, sołectwo Wonorze
Pokaż więcej
Joanna Roszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
35
(19,02%)
Krzysztof Jacek Skibiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
51
(27,72%)
Łukasz Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
51
(27,72%)
Piotr Klimczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
47
(25,54%)
Okręg 5
sołectwo Ośniszczewko, sołectwo Zagajewice, sołectwo Zagajewiczki
Pokaż więcej
Jacek Marcin Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
30
(22,73%)
Krzysztof Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
35
(26,52%)
Marta Macioszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
19
(14,39%)
Janusz Zdzisław Czarniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
48
(36,36%)
Okręg 6
sołectwo Ośniszczewo
Pokaż więcej
Jan Kazimierz Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
36
(36,00%)
Ilona Bernadeta Szczęsna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
48
(48,00%)
Renata Barbara Sobolewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
16
(16,00%)
Okręg 7
sołectwo Stanomin, sołectwo Wola Stanomińska
Pokaż więcej
Maciej Oczki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
45
(34,09%)
Jakub Paweł Kaszliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
47
(35,61%)
Dorota Bubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
1
(0,76%)
Marta Maria Skrzypczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(9,85%)
Henryk Antoni Lewicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
26
(19,70%)
Okręg 8
sołectwo Chlewiska, sołectwo Mleczkowo
Pokaż więcej
Jacek Kazimierz Matuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
53
(38,13%)
Ireneusz Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
10
(7,19%)
Tomasz Bronisław Wronecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
76
(54,68%)
Okręg 9
sołectwo Chróstowo
Pokaż więcej
Igor Janusz Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
96
(62,75%)
Bolesław Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
14
(9,15%)
Józef Frontczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
43
(28,10%)
Okręg 10
sołectwo Konary-Dziewa, część sołectwa Pieranie: wieś Sobiesiernie
Pokaż więcej
Cecylia Herrmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
98
(65,77%)
Lucyna Guźlecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
51
(34,23%)
Okręg 11
sołectwo Radojewice
Pokaż więcej
Wojciech Mieczysław Konieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
35
(26,72%)
Monika Katulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
30
(22,90%)
Agnieszka Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
66
(50,38%)
Okręg 12
część sołectwa Pieranie wsie: Pieranie, Bąkowo, Głojkowo
Pokaż więcej
Mateusz Kazimierz Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
64
(36,99%)
Wiesława Urszula Posadzy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
95
(54,91%)
Stanisław Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
14
(8,09%)
Okręg 13
sołectwo Przybysław
Pokaż więcej
Marek Stefan Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
26
(20,97%)
Adam Rybczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
50
(40,32%)
Józef Czesław Guźlecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
48
(38,71%)
Okręg 14
część sołectwa Dąbrowa Biskupia ulice: Długa od numeru 88 do końca, Kwiatowa, Lipowa, Magazynowa, Młyńska, Polna, Szkolna, Wrzosowa, Sołectwo Nowy Dwór
Pokaż więcej
Renata Maria Gawrysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
91
(48,15%)
Jerzy Jan Organista
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
61
(32,28%)
Wojciech Leon Kędzierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
37
(19,58%)
Okręg 15
część sołectwa Dąbrowa Biskupia ulice: Budowlana, Długa numery od 1 do 87A, Leśna, Słoneczna, Spacerowa, Topolowa
Pokaż więcej
Marek Świerkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ GERELUK DLA LUDZI
116
(64,80%)
Arnold Stanisław Bubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ
45
(25,14%)
Oliwia Roszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
5
(2,79%)
Małgorzata Ossowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA DĄBROWA BISKUPIA
13
(7,26%)