Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatsołectwo Borowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwa: Kołaczkowice Duże, Kołaczkowice Małe
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Izbiska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Miedźno ulice: Akacjowa Częstochowska od nr 54 do nr 84, Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Bolesława Prusa, Ułańska, Marii Konopnickiej, gen. Juliusza Rómmla, Juliusza Słowackiego, Zygmunta Krasińskiego, Wyzwolenia nieparzyste od nr 1 do nr 27, parzyste od nr 2 do nr 36
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Miedźno ulice: Częstochowska od nr1 do nr 53, Kosmiczna, Planetarna, Gwiezdna, Słoneczna, Księżycowa, Sportowa, Szkolna, gen. Juliana Filipowicza, Wyzwolenia nieparzyste od nr 29 do nr 63H, parzyste od nr 38 do nr 64
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Dębiniec (Miedźno ul. Dębowa) i Miedźno ulice: Kasztanowa, Łąkowa, Sosnowa, Wyzwolenia nieparzyste od nr 65 do końca, parzyste od nr 66 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Miedźno ulice: Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Kazimierza Wielkiego, Św. Jadwigi, Bolesława Chrobrego, Elizy Orzeszkowej, Leśna, Mieszka I, Zygmunta Starego, Ogrodowa, Polna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Mokra od nr 1 do nr 222 z wyłączeniem numerów 213, 215a, 217, 219, 221
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Mokra od nr 223 do nr 374 oraz numery: 213, 215a, 217, 219, 221
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Ostrowy: wieś Ostrowy nad Okszą ulice: Cicha, Częstochowska, Łąkowa, Ogrodowa, Tadeusza Kościuszki, od nr 1 do nr 36, Gościniec, Wołyńska, Kleśniana
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Ostrowy: wieś Ostrowy nad Okszą ulice: Akacjowa, Dębowa, Kasztanowa, Lipowa, Sosnowa, Sportowa, Stawowa, Tartakowa, Krótka, Ks. Leona Pawłowskiego, Ks. Kazimierza Sowały
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Ostrowy: wieś Ostrowy nad Okszą ulice: Brzeźnicka, Chabrowa, Cmentarna, Konwaliowa, Różana, Tęczowa, Wąska, Zadworna, Tadeusza Kościuszki od nr 37 do nr 55, Liliowa, Michała Wołodyjowskiego, Jana Skrzetuskiego, Jana Onufrego Zagłoby, Danusi, Andrzeja Kmicica, Jagienki, Zawiszy Czarnego, Oleńki, Juranda ze Spychowa, Basieńki, Ignacego Dobosza, Mietodła, Piotra Wróbla; wsie: Mazówki i Nowy Folwark
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Ostrowy: wieś Ostrowy nad Okszą ulice: Bór, Brzozowa, Graniczna, Leśna, Parkowa, Piaskowa, Przedszkolna, Słoneczna, Szkolna, Topolowa, Zakładowa, Kocińska, Rakowska; wieś Rywaczki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Wapiennik
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Władysławów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów