reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 18 i Senatu, okręg nr 46

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci, ale przede wszystkim obywatele, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: makowski, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, wyszkowski oraz miasta na prawach powiatu: Ostrołęka. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 18 oraz do Senatu z okręgu nr 46 będą mieć znaczący wpływ na realizację potrzeb naszego regionu. Kto więc wygrał wybory do Parlamentu 2019? Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 18

Granice tego okręgu to część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów:

  • garwoliński,
  • łosicki,
  • makowski,
  • miński,
  • ostrołęcki,
  • ostrowski,
  • pułtuski,
  • siedlecki,
  • sokołowski,
  • węgrowski,
  • wyszkowski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Ostrołęka,
  • Siedlce.

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 są już oficjalnie znane. Zobacz, kto zwyciężył wybory do Sejmu z okręgu nr 18. Czy twój kandydat dostał się do Sejmu?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Sawicki Marek Wacław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 950
  • Procent głosów oddanych na listę: 35,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,18%
  • Miejsce zamieszkania: Sawice-Dwór
  • Zawód: inżynier rolnictwa

2. Borkowski Krzysztof Wawrzyniec ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,21%
  • Miejsce zamieszkania: Borki Sołdy
  • Zawód: rolnik

3. Jóźwiak Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,19%
  • Miejsce zamieszkania: Grabówiec
  • Zawód: radny

4. Kowalczyk Rafał Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 950
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,87%
  • Miejsce zamieszkania: Wąsewo
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

5. Stopa Dariusz Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 978
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Stok Lacki-Folwark
  • Zawód: pracownik administracji samorządowej

6. Natkowski Paweł Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: inżynier informatyk

7. Krupiński Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Jawory Stare
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

8. Jastrzębski Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 401
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: weterynarz

9. Chciałowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 541
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Sulbiny
  • Zawód: rolnik

10. Bodio Bartłomiej Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 275
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Rogóźno
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Tarkowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 608
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Stare Biernaty
  • Zawód: nauczyciel

12. Czyż Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 865
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

13. Kozera Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 851
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Barcząca
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

14. Zembrowska Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 302
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: pracownik administracji samorządowej

15. Sopel-Sereja Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łaskarzew
  • Zawód: nauczyciel historii

16. Nalewka Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 973
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

17. Zawistowski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 667
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Małkinia Górna
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

18. Szurnicka Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 584
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kadzidło
  • Zawód: urzędnik

19. Kaczyńska Beata Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 654
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Dylewo
  • Zawód: urzędnik samorządowy

20. Kania Krystian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 431
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Żelechów
  • Zawód: inżynier informatyk

21. Sałata Magdalena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: pracownik administracji samorządowej

22. Kołodziejski Cezary ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 810
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: prezes

23. Kelleher Hanna Bożenna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Janówek
  • Zawód: językoznawca

24. Postek Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 112
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Łochów
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Tchórzewski Krzysztof Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 62 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 23,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 13,89%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Kowalczyk Henryk ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 50 680
  • Procent głosów oddanych na listę: 18,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,19%
  • Miejsce zamieszkania: Golądkowo
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Czartoryski Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 22 457
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,96%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: nauczyciel

4. Zagórski Marek Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 143
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: urzędnik państwowy

5. Wargocka Teresa Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 767
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,38%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: socjolog

6. Woźniak Grzegorz Adam ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 082
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,21%
  • Miejsce zamieszkania: Trąbki
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Siarkowska Anna Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 313
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,61%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: specjalista ds. planowania obronnego

8. Górski Maciej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 5 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,15%
  • Miejsce zamieszkania: Górki-Grubaki
  • Zawód: dyrektor operacyjny

9. Skrzypek Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 397
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Wieliszew
  • Zawód: wyższy urzędnik administracji rządowej

10. Żukowski Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 534
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Turzyn
  • Zawód: urzędnik samorządowy

11. Pawelczyk Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 765
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: radca prawny

12. Gromadzki Marek Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 024
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Makarówka
  • Zawód: rolnik

13. Kurkus Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 210
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Gręzów
  • Zawód: ekonomista

14. Kurowska Iwona Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 003
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,1%
  • Miejsce zamieszkania: Garwolin
  • Zawód: urzędnik samorządowy

15. Pieńkowski Bartłomiej Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,86%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrów Mazowiecka
  • Zawód: kierownik ds. sportu i rekreacji

16. Rogalska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 045
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: nauczyciel kształcenia zawodowego

17. Makowiecki Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: urzędnik państwowy

18. Kaszuba Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 805
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,84%
  • Miejsce zamieszkania: Sokółka
  • Zawód: urzędnik administracji państwowej

19. Śniadach Anna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Kadzidło
  • Zawód: doradca rolny

20. Runo Ewa Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 605
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Ochudno
  • Zawód: dyrektor szkoły

21. Żyluk Zygmunt Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 022
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Wyrozęby-Konaty
  • Zawód: rolnik

22. Hawryluk Urszula Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 013
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kiczki Drugie
  • Zawód: nauczyciel

23. Gaś Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Małkinia Górna
  • Zawód: dyrektor szkoły

24. Milewski Daniel George ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 40 152
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 8,87%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: prawnik

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Olko Dorota Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 055
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,66%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: socjolog

2. Piasecka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 441
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,76%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: przedstawiciel medyczny

3. Parzychowska-Kurpiewska Maria Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,94%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: nauczycielka

4. Skrzyniarz Michał Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 554
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Sulejówek
  • Zawód: inżynier poligrafii

5. Kardacz Tomasz Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 565
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Łosice
  • Zawód: rolnik

6. Kuźniarski Jacek Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Iganie
  • Zawód: samorządowiec

7. Trzpil Izabela Aldona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 713
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski
  • Zawód: nauczyciel akademicki

8. Zygmunt Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 732
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Różan
  • Zawód: nauczycielka

9. Komor Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 573
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Przyjmy
  • Zawód: inżynier gospodarki przestrzennej

10. Karwowski Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Krzesk-Królowa Niwa
  • Zawód: kierownik magazynu

11. Pawlak Maria Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: historyczka

12. Prandota Maciej Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Grochowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: historyk

14. Oleksy Tomasz Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 586
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: nauczyciel akademicki

15. Lis Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Myszyniec
  • Zawód: kierowca mechanik

16. Kasparek Justyna Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 141
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: księgowa

17. Adamczyk Małgorzata Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 423
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: tłumaczka

18. Chojecki Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 377
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: kierownik ds. sprzedaży

19. Wojtowicz Małgorzata Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: gospodyni

20. Gastoł Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Krusze
  • Zawód: redaktorka

21. Pniewski Tomasz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: specjalista ds. informatyki

22. Haszczyńska Delfina Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 185
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: studentka

23. Guz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: inżynier geotechnik

24. Krasucki Henryk Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 940
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Pułtusk
  • Zawód: strażak

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Tołwiński Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 567
  • Procent głosów oddanych na listę: 39,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,55%
  • Miejsce zamieszkania: Jasienówka
  • Zawód: rolnik

2. Gągol Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 861
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: handlowiec

3. Pastor Dariusz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 925
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: pedagog

4. Radzikowska Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Modrzew
  • Zawód: fizjoterapeuta

5. Mulawa Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 478
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: kontroler finansowy

6. Składanowski Roman Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 495
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: inżynier mechanik

7. Krupińska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: specjalista ds. planowania i logistyki

8. Dłuska-Redes Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Olszyc Szlachecki
  • Zawód: magister administracji

9. Więckowski Paweł Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 737
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Reduch Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 713
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: księgowa

11. Wielądek Rafał Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 499
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: programista aplikacji

12. Woźniak Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 904
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Patok
  • Zawód: technik teleinformatyk

13. Jasiński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 611
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Pułtusk
  • Zawód: politolog

14. Socharska Hanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 284
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Pułtusk
  • Zawód: technik obróbki skrawaniem

15. Kasjaniuk Ada ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 343
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: fizjoterapeuta

16. Bala Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 942
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Węgrów
  • Zawód: inżynier elektryk automatyk

17. Usiądek Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 207
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: specjalista bankowości

18. Ignaciuk Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 581
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Szydłówka
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Tobiasz Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 426
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Górzno
  • Zawód: studentka

20. Krassowski Marcin Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 424
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Młynarze
  • Zawód: prawnik

21. Bryk Bartłomiej Beniamin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 553
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: specjalista ds. sprzedaży

22. Żmudziński Jakub Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 947
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

23. Harasim Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 517
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: technik archiwista

24. Jończyk Beata Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 076
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: księgowa

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Gasiuk-Pihowicz Kamila ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 34 793
  • Procent głosów oddanych na listę: 55,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,68%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszków
  • Zawód: adwokat

2. Mroczek Czesław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 043
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,44%
  • Miejsce zamieszkania: Targówka
  • Zawód: prawnik

3. Chaberski Krzysztof Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 803
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: nauczyciel

4. Popielarz Mariusz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 088
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

5. Grenda Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 586
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Węgrów
  • Zawód: inżynier mechanik

6. Kamiński Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 605
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Jasienica
  • Zawód: nauczyciel

7. Cichoń Alicja Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 831
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: urzędnik samorządowy

8. Kalicki Wiesław Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Żelków-Kolonia
  • Zawód: rolnik

9. Ryjewski Daniel Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 334
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: ekonomista

10. Żochowski Dariusz Leon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 372
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  • Zawód: wykładowca akademicki

11. Dziadak Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 475
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: muzealnik

12. Kobyliński Grzegorz Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 618
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski
  • Zawód: menedżer sportu i turystyki

13. Sawicka Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 774
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: dyrektor ośrodka adopcyjnego

14. Sobiech Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 351
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kadzidło
  • Zawód: ratownik medyczny

15. Prusaczyk Klaudia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: student

16. Truszkowski Bartosz Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 320
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: prawnik

17. Obłudka Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 277
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  • Zawód: uczeń

18. Wnorowska Agnieszka Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Pułtusk
  • Zawód: pracownik socjalny

19. Wójcik Maciej Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 382
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Wyszków
  • Zawód: nauczyciel

20. Jastrzębska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski
  • Zawód: nauczyciel

21. Falkowska Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 192
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: specjalista zaopatrzenia medycznego

22. Kozioł Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 334
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Węgrów
  • Zawód: architekt krajobrazu

23. Kawka Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonka
  • Zawód: asystent dyrektora

24. Daniluk Sybilla Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 367
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łosice
  • Zawód: położna

Lista kandydatów nr 7: KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

1. Bednarczyk Adam Adolf ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 28,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: inżynier mechanik

2. Czak Arkadiusz Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 54
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: mechanik

3. Jaremko Janusz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 54
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

4. Kiluk Zbigniew Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 42
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

5. Stolarz Ewa Helena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 109
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: technik budowlany

6. Szałańska Katarzyna Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: handlowiec

7. Fiałkowska Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 100
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kuchary-Skotniki
  • Zawód: rolnik

8. Pachnicka Daniela Feliksa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 33
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

9. Macion Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 69
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Czerwińsk nad Wisłą
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Piekut Małgorzata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Stary Boguszyn
  • Zawód: emeryt

11. Fabianowicz Robert Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 13
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Stary Boguszyn
  • Zawód: rolnik

12. Tetkowski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 19
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Legionowo
  • Zawód: pracownik PKP

13. Smulewicz Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 23
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Płock
  • Zawód: przedsiębiorca

14. Fabianowicz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 15
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Boguszyn
  • Zawód: emeryt

15. Trybuła Krystyna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 14
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

16. Szadziewska Aleksandra Tatiana ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 16
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: księgarz

17. Galas Genowefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 50
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: emeryt

18. Piekarska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 63
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: fryzjer

19. Korwin Łukasz Bogumił ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 79
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: reżyser

20. Wyrzykowski Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 125
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: handlowiec

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Czarnecki Marek Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 986
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Łomianki
  • Zawód: adwokat

2. Kowalczyk Urszula Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 542
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Bachorza
  • Zawód: handlowiec

3. Gajowniczek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 343
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Chlewiska
  • Zawód: pracownik administracji państwowej

4. Starzyński Rafał Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 358
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Garwolin
  • Zawód: pracownik naukowy

5. Kępa Justyna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kobylin
  • Zawód: nauczyciel

6. Lenda Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 100
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kadzidło
  • Zawód: technik elektronik

7. Bodzan Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 176
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kamieńczyk
  • Zawód: technik bezpieczeństwa i higieny pracy

8. Szydłowska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 333
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kazimierzów
  • Zawód: rolnik

9. Robak Alfred Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 79
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ocięte
  • Zawód: górnik

10. Czarnocki Dominik ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 119
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: ratownik

11. Deptuła Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 193
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: ekonomista

12. Piórkowski Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Księżopole-Smolaki
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Bujalski Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 67
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kobyłka
  • Zawód: technik elektronik

14. Górska Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Unin
  • Zawód: psychoterapeuta

15. Marchewka Grzegorz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 121
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kobyłka
  • Zawód: rzemieślnik

16. Przeździecka Marzena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 125
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Seroczyn
  • Zawód: rolnik

17. Zyśk Jarosław Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 90
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ocięte
  • Zawód: technik elektronik

18. Kisieliński Dariusz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 70
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: manager sprzedaży

19. Wysmułek Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 93
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Zawód: bankowiec

20. Ryś Andrzej Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 171
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Siedlce
  • Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

21. Robak Paulina Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 92
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ocięte
  • Zawód: fryzjer

22. Rytel Szymon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 59
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Kobyłka
  • Zawód: broker

23. Gołacka Małgorzata Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 98
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Łącko
  • Zawód: prawnik

24. Nastała Andrzej Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Garwolin
  • Zawód: przedsiębiorca

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 46

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • makowski,
  • ostrołęcki,
  • ostrowski,
  • pułtuski,
  • wyszkowski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Ostrołęka.

Sprawdź, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 46. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, zatwierdzone przez PKW.

Mamątow Robert Adam ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 104 694
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 61,53%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: parlamentarzysta

Nalewajk Tadeusz ❌

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 65 445
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 38,47%
  • Miejsce zamieszkania: Pułtusk
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: radny

Dowiedz się więcej

Expose premiera - orto najważniejsze obietnice Morawieckiego

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Konfederacja!

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3