MKTG SR - pasek na kartach artykułów

WORD Ostrołęka wznawia egzaminy od 27.04.2020

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Polska Press
WORD Ostrołęka: "Wznawiamy egzaminowanie przy zachowaniu wszystkich standardów sanitarnych wymaganych przez przepisy prawne i zalecenia ochrony przeciwepidemicznej."

Od 27.04.2020 r. WORD Ostrołęka wznawia egzaminy teoretyczne na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Od 4.05.2020 r. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce wznawia egzaminy praktyczne na kategorie: AM, A1, A2 i A.

Zamierzamy uruchomić egzaminy PRAKTYCZNE: w zakresie kategorii B – od dnia 11.05.2020 r., w zakresie kategorii C, C+E, D i B+E– od dnia 06.05.2020 r. – wyłącznie dla osób, dla których uzyskanie uprawnień jest konieczne do funkcjonowania w życiu codziennym.

Osoby będące w takiej sytuacji są zobowiązane do złożenia pisemnego podania z uzasadnieniem – drogą elektroniczną na adres [email protected] lub pocztową, lub do skrzynki korespondencyjnej znajdującej się przy Budynku WORD, ul. Rolna 30.

W ciągu 4 dni roboczych ww. wnioski będą rozpatrywane, a zainteresowane osoby drogą telefoniczną będą mogły kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, celem ustalenia terminu egzaminu (nr tel. (29) 760 55 35).

Zapisy na egzaminy

Zapisy na egzaminy będą wykonywane w formie telefonicznej przez Biuro Obsługi Klienta w WORD w Ostrołęce, pod numerem telefonu: (29) 760 55 35, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00.

W sytuacjach wyjątkowych możliwy będzie zapis osobisty (parter, pokój nr 10) ul. Rolna 30, Ostrołęka, po wyrażeniu zgody przez upoważnionego pracownika WORD w Ostrołęce na wejście na teren ośrodka, przy zachowaniu wszystkich standardów sanitarnych wymaganych przez przepisy prawne i zalecenia ochrony przeciwepidemicznej.

Profil kandydata na kierowcę (wraz z numerem PESEL) oraz potwierdzenie opłaty za egzamin można złożyć:

  • wysyłając na adres poczty elektronicznej [email protected]
  • wrzucając dokumenty w zaklejonej kopercie do skrzynki pocztowej umieszczonej przy wejściu do WORD w Ostrołęce. Dokumenty będą wyjmowane ze skrzynki następnego dnia roboczego, a następnie rejestrowane i wprowadzane do systemu SI WORD.
  • wysyłając pocztą tradycyjną na adres WORD w Ostrołęce, ul. Rolna 30, 07-410 Ostrołęka.

Warunkiem dopuszczenia do egzaminu będzie podpisanie oświadczenia w dniu egzaminu w obecności upoważnionego pracownika WORD i przekazanie go. Druki oświadczeń będą dostępne również w siedzibie ośrodka.

Działalność wznawiają również ośrodki szkolenia kierowców.

Zobacz inne materiały

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki