Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wojsko sprzedaje sprzęt narciarski, odzież i narzędzia prawie za darmo. Dziś przetarg AMW

Tomasz Breguła
Tomasz Breguła
Narty zjazdowe i turowe (używane) - pakiet zawierający 7 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) w ilości 15 parCena: 750 złZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Narty zjazdowe i turowe (używane) - pakiet zawierający 7 poz. asort. (wg oddzielnego wykazu) w ilości 15 parCena: 750 złZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE AMW
Wojsko sprzedaje sprzęt wojskowy z demobilu. Dziś Agencja Mienia Wojskowego przygotowała dla nowych właścicieli narzędzia, sprzęt narciarski, odzież i nie tylko. Wyjątkowy przetarg AMW obejmuje ofertę w bardzo niskich cenach.

Przetarg AMW

Agencja Mienia Wojskowego przedstawiła sprzęt z demobilu, który można nabyć w drodze przetargu, z jednostki we Wrocławiu. Do kupienia są m.in.:

  • narzędzia,
  • sprzęt narciarski
  • odzież.

Jaki sprzęt pojawił się na przetargu AMW?
Zobaczycie to w naszej galerii.

Szczegóły przetarg

Otwarcie ofert nastąpi w środę 24 listopada o godz. 11:30, w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW we Wrocławiu, przy ul. Zwycięska 39. Nabywca zobowiązany jest do odebrania mienia do 23 grudnia.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej na wybrane pozycje przetargowe określone w formularzu ofertowym. Szczegóły, wraz z numerem konta, znajdziemy na stronie Agencji Mienia Wojskowego.

Nie przeocz

Osoby, które wpłaciły wadium zostaną dopuszczone do udziału w przetargu pod warunkiem jego zaksięgowania na koncie bankowym AMW najpóźniej w przeddzień terminu przetargu. Oferent traci złożone wadium i prawa wynikające z wyboru jego oferty, jeżeli nie uiści ceny nabycia w terminie 7 dni od dnia zawiadomienia go o przyjęciu jego oferty, uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.

Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostały przyjęte, będzie zwrócone nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od daty zakończenia przetargu. Wadium złożone przez nabywcę ulega zarachowaniu na poczet ceny nabycia.

Ofertę należy złożyć, przesłać lub doręczyć, do kancelarii Oddziału we Wrocławiu przy ul. Sztabowej 32, do 23 listopada do godz. 14:00. Powinna ona zostać zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie oraz opisana w sposób jednoznacznie wskazujący jej charakter i przeznaczenie.

Musisz to wiedzieć

W razie ustalenia, że kilku oferentów zaoferowało tę samą cenę, prowadzący przetarg postanawia o kontynuowaniu przetargu w formie licytacji.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Wojsko sprzedaje sprzęt narciarski, odzież i narzędzia prawie za darmo. Dziś przetarg AMW - Dziennik Zachodni

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki