MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody

sxc.hu
sxc.hu
Mamy siedem rocznych kursów angielskiego do wygrania.

Proponujemy naszym Czytelnikom udział w konkursie z języka angielskiego. Konkurs z zadaniami, w których nie tylko należy wykazać się podstawową znajomością tego języka, ale również poczuciem humoru. Każde z przygotowanych zadań jest bowiem angielskim żartem.
Konkurs organizujemy wspólnie ze Szkołą Języków Obcych "Rozmawiamy" z Ostrołęki (ul. Gorbatowa 13). I uwaga - jest o co powalczyć, bo główna nagroda to roczny kurs języka angielskiego. A otrzyma je aż siedmiu laureatów. Ale nagrody rozdajemy bardzo często - co tydzień, co dwa tygodnie i co miesiąc.

Odpowiedzi można przysłać SMS-em lub na kuponie. Uwaga, dla osoby, która w ciągu roku uzbiera najwięcej kuponów (nie mogą powtarzać się ich numery) będzie czekała nagroda specjalna. Nagrodami tygodnia, losowanymi wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie będą readersy, ufundowane przez wydawnictwa Pearson i Cambridge. Nagrodą dwutygodniową - dziesięciogodzinny kurs konwersacyjny w SJO "Rozmawiamy", nagrodami miesiąca - słowniki, ufundowane przez wydawnictwa Pearson i Cambridge. Nagrodą roczną są kursy językowe w SJO "Rozmawiamy" dla siedmiorga uczestników konkursu.

Nagrodę tygodnia (readersy) - za prawidłową odpowiedź na pytanie 2 otrzymuje Agata Łukaszewska z Orła, gm. Baranowo. Nagroda do odebrania w redakcji TO, ul. Gorbatowa 2 a. Za tydzień wylosujemy dwie nagrody - tygodnia za odpowiedź na pytanie 3 oraz wśród wszystkich uczestników - nagrodę miesiąca (słownik).

Zadanie 4

What is the longest word in the English language?
SMILES: there is a mile between the first and the last letter!

Odległość między literami to:
A) mila
B) metr

Odpowiadamy na kuponie drukowanym w TO lub sms-sem. Sms wysyłamy na numer 72466. Wpisujemy prefiks toang. i po kropce - w treści sms-a odpowiedź. Np. toang.d. Koszt sms-a to 2,46 zł. Wysyłając go, otrzymacie Państwo bezpłatne e-wydanie naszego Tygodnika. Na odpowiedzi czekamy do 31 października.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki