MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Baranowie najlepszy Kurpik

AD
Dla najlepszych drużyn i ich poszczególnych zawodników czekały wyróżnienia od organizatorów. Fot. A. Dobkowski
Kurpik Kadzidło zwyciężył w Turnieju Halowym Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Baranowo. A-klasowa drużyna w finale pokonała Bartnik Myszyniec 2:0.

Trzecie miejsce przypadło drużynie Kibiców Świtu (Czerwińskie). Niestety bardzo słabo wypadły drużyny Świtu. Pierwsza nie wyszła nawet z grupy i zajęła 6 miejsce a druga w meczu o 3 miejsce przegrała z Kibicami Świtu.

Końcowa klasyfikacja: 1.Kurpik Kadzidło, 2.Bartnik Myszyniec, 3.Kibice Świtu, 4.Świt Baranowo II, 5.Straż Ostrołęka, 6.Świt Baranowo I, 7.Jantar Parciaki I, 8.Wałpusza Jesionowiec, 9.Kibice Narwi.

Najlepszy strzelec: Rafał Ogonowski (Kibice Świtu) - 6 bramek. Bramkarz turnieju: Robert Zwierzyński (Straż Ostrołęka).