Uwaga - jest praca. Dołącz do nas

mmZaktualizowano
Szukamy specjalisty ds sprzedaży w Wyszkowie.

Polska Press Grupa, wiodący koncern medialny działający na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych, wydawca największych dzienników regionalnych w Polsce, właściciel m.in. portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz serwisów informacyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy – Wyszków

Zadania:
• Sprzedaż powierzchni reklamowej w prasie i Internecie
• Opieka nad powierzonymi klientami
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Realizacja zaplanowanego budżetu sprzedażowego
• Realizowanie niestandardowych projektów sprzedażowych
• Przygotowywanie prezentacji i ofert sprzedażowych

Wymagania:
• Orientacja na cel i samodyscyplina
• Doświadczenie w branży wydawniczej / medialnej mile widziane
• Wysoki poziom motywacji wewnętrznej
• Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami i podtrzymywania pozytywnych relacji
• Znajomość programów MS Office
• Otwartość na zmiany
• Kreatywność
• Komunikatywność

Oferujemy:
• Wynagrodzenie stałe + zmienne prowizyjne
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Współpracę z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv i listu motywacyjnego na adres:

rafal.kacpura@polskapress.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

polecane: FLESZ: Ekologia na co dzień: 6 mitów, w które wierzymy

Materiał oryginalny: Uwaga - jest praca. Dołącz do nas - Tygodnik Ostrołęcki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3