UŚMIECH DZIECKA Wybieramy dzieci na okładkę gazety

Akcja specjalna UŚMIECH DZIECKA
Udostępnij:
Z okazji Dnia Dziecka tworzymy wielką galerię uśmiechniętych maluchów z naszego regionu. W Ostrołęce, powiecie ostrołęckim, makowskim, ostrowskim i przasnyskim, nasi Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze fotografie, które trafią na okładkę "Tygodnika Ostrołęckiego", która ukaże się w połowie lipca. Najpiękniejsze uśmiechy z naszego regionu będą miały szansę na zdobycie dodatkowych nagród w wojewódzkim finale plebiscytu!
LAUREACI
POWIATOWI
MALUSZKI
(dzieci do 2 lat)
DZIEWCZYNKI
(od 2 lat)
CHŁOPCY
(od 2 lat)

____________________

RANKING REGIONALNY

Sprawdź regionalny ranking naszej akcji prezentujący wszystkie dzieci ze wszystkich miast i powiatów. Dziecko, które zdobędzie najwięcej głosów, trafi na okładkę gazety, otrzyma główne nagrody i awansuje do ogólnopolskiego finału akcji. Dzieci, które w tym rankingu zajmą miejsca od 2 do 5 także zdobędą główne nagrody.

MALUSZKI
(dzieci do 2 lat)
DZIEWCZYNKI
(od 2 lat)
CHŁOPCY
(od 2 lat)

____________________

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI

Spośród 51 dzieci, które w trzech kategoriach Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy awansowały do wielkiego finału akcji Uśmiech Dziecka, zostaną wybrane te, które zostaną gwiazdami ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki. Trzy dziewczynki i trzech chłopców, zdobędzie rodzinne zaproszenia na wakacyjny pobyt w największym parku rozrywki w Polsce, a na rodziców trzech maluszków czekają rodzinne zaproszenia na pobyty w luksusowym SPA.

KLIKNIJ i głosuj
w finale ogólnopolskim

____________________

Czy jest coś piękniejszego niż uśmiech dziecka? Z pewnością NIE! Bo jak mawiał Janusz Korczak: kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Nawet wtedy, gdy jest pełen obaw i trosk, tak jak w ostatnich tygodniach.

Z okazji Dnia Dziecka pokażemy, jak pełne radości są dzieci z naszego regionu. 1 czerwca w naszym serwisie internetowym opublikujemy wielką galerię uśmiechniętych maluchów. Nasi Czytelnicy wybiorą najsłodsze uśmiechy w Ostrołęce, powiecie ostrołęckim, makowskim, ostrowskim i przasnyskim, które później ozdobią okładkę Tygodnika Ostrołęckiego, laureaci w każdym powiecie otrzymają atrakcyjne nagrody i upominki oraz mają szansę na zdobycie dodatkowych nagród w wojewódzkim finale plebiscytu!

Jakie zdjęcie przesłać?

W ramach naszej akcji można przesłać zdjęcie dziecka w każdym wieku. Nie musi to być profesjonalna fotografia. Wszak najpiękniejsze dziecięce uśmiechy, to te uchwycone w chwilach radości, podczas zabawy, zdjęcia zrobione telefonem przez rodziców.

Twoje dziecko może też zostać
gwiazdą kampanii reklamowej

W tym roku akcja Uśmiech Dziecka jest prowadzona w każdym województwie w Polsce. Zakończy ją dodatkowy, ogólnopolski finał, w którym wezmą udział laureaci z każdego regionu - maluszki, dziewczynki i chłopcy. Dzieci, których uśmiechy zdobędą najwięcej głosów w finale, zostaną zaproszone na specjalną, profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki. W listopadzie br. kampania ta zostanie przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z kampanią posty na Facebooku zobaczy kilka milionów osób! W związku z udziałem dziecka w kampanii promocyjnej jego rodzice otrzymają honorarium w wysokości 2000 złotych, a laureaci pierwszych trzech miejsc w finale otrzymają dodatkowe nagrody (szczegóły poniżej).

Ważne terminy
 • Wszystkie przesłane zdjęcia dzieci opublikujemy w naszym serwisie w Dniu Dziecka, 1 czerwca br.
 • Tego dnia rozpocznie się głosowania, w którym Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze dziecięce uśmiechy. Głosowanie będzie prowadzone osobno w miastach i powiatach województwa w trzech kategoriach: Maluszki (dzieci do 2 lat), Dziewczynki i Chłopcy.
 • Głosowanie będzie trwać do piątku, 3 lipca do godz. 21:00.
 • Zdjęcia dzieci, które zdobędą najwięcej głosów, trafią na okładkę specjalnego dodatku gazety ze zdjęciami laureatów z miast i powiatów, którzy ukaże się w połowie lipca.
 • Także w lipcu zostanie przeprowadzone dodatkowe, finałowe głosowanie ogólnopolskie.
Czekają nagrody

W Ostrołęce, powiecie ostrołęckim, makowskim, ostrowskim i przasnyskim maluszek, dziewczynka oraz chłopiec, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • publikację zdjęcia na okładce "Tygodnika Ostrołęckiego"
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z okładką w specjalnej okładce
 • zaproszenie na profesjonalną, rodzinną sesję zdjęciową

 • voucher dla rodziców na specjalny tort urodzinowy . To będzie wyjątkowy tort wykonany na zamówienie z ulubioną postacią z bajek albo ze zdjęciem dziecka!

 • pluszową maskotę z limitowanej serii związanej z akcją Uśmiech Dziecka

 • plecak do kolorowania

* * *

Maluszki, dziewczynki oraz chłopcy, którzy w Ostrołęce, powiecie ostrołęckim, makowskim, ostrowskim i przasnyskim zajmą drugie i trzecie miejsca w głosowaniu otrzymają:

 • pluszową maskotę z limitowanej serii związanej z akcją Uśmiech Dziecka

 • zestaw kreatywny

 • latawiec i piórnik do kolorowania

Nagrody główne

Na maluszki, dziewczynki i chłopców, którzy zdobędą najwięcej głosów w rankingu wojewódzkim, uwzględniającym wszystkie głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach województwa, czekają główne nagrody w naszej akcji.

I miejsce w rankingu wojewódzkim

 • publikację zdjęcia na okładce specjalnego dodatku "ALBUM UŚMIECHÓW"
 • kartę podarunkową na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1500 złotych

 • voucher na wideo życzenia urodzinowe dla dziecka na platformie Funwisher. Personalizowany film od Pszczółki Mai, Roberta Lewandowskiego czy Kota Simona, i wielu innych...
  Voucher obniży cenę za zamówienie do 0 zł i będzie ważny przez rok. Możesz go wykorzystać w dowolnym momencie.
 • awans do ogólnopolskiego finału akcji w danej kategorii Maluszki, Dziewczynki lub Chłopcy

Nagrody za miejsca od 2 do 5 w rankingu wojewódzkim

Dzieci, które zajmą miejsca od 2 do 5 otrzymają:

 • karty podarunkowe na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1 000 złotych

Nagrody
w ogólnopolskim finale

Dzieci, których zdjęcia w każdej kategorii Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji Uśmiech Dziecka otrzymają główne nagrody:

 • udział w ogólnopolskiej kampanii akcji Świąteczne Gwiazdeczki prowadzonej w listopadzie i grudniu przez dzienniki regionalne w całej Polsce oraz związane z nim honorarium w wysokości 2000 złotych. Dzieci wezmą udział w nagraniu świątecznego spotu filmowego oraz w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

W kategoriach Dziewczynka i Chłopiec

 • rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku

Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:

W kategorii Maluszki

 • zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

__________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502499776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: agnieszka.grzelka@polskapress.pl

Regulamin akcji