Unia przegrała drugie spotkanie turnieju Euroligi w Tallinie

A. Dobkowski
Tym razem rywal okazał się nieznacznie lepszy.
Tym razem rywal okazał się nieznacznie lepszy. A. Dobkowski
Niewiele zabrakło do szczęścia koszykarkom ostrołęckiej Unii Basket w drugim spotkaniu turnieju Euroligi w Tallinie.

Podopieczne trenera Macieja Kruszewskiego rozegrały dobre spotkanie, a do zwycięstwa zabrakło lepszej skuteczności rzutowej. Ostrołęczanki wygrały pierwszą kwartę meczu 19:14.

W kolejnych odsłonach meczu gra się wyrównała, ale nieznacznie kolejne kwarty wygrały Łotyszki. W ostatnich ośmiu minutach spotkania Unia odrobiła część strat, ale do zwycięstwa w całym meczu zabrakło siedmiu punktów.

BS Valmiera (Łotwa) - Unia Basket Ostrołęka 63:57 (14:19, 15:10, 16:13, 9:12)

Punkty dla Unii: Pawłowska 23, Pat. Jarka 9, Wrzesień 6, Skibicka 6, Pau. Jarka 5, Jakubiak 4, Więckowska 2, Snarska 2, Kołoszko 0.