Unia Basket Ostrołęka U13 czeka na zwycięstwa [ZDJĘCIA]

Młodsze koszykarki trenujące w Unii Basket Ostrołęka wciąż nie doczekały się zwycięstwa w tym sezonie w rozgrywkach ligi mazowieckiej. Podopieczne Tomasza Pierzchały w niedzielne przedpołudnie uległy u siebie Huraganowi Wołomin 58:70.

Na wyniku zaważyła głównie pierwsza kwarta, w której zawodniczki Unii Basket zdołały zdobyć tylko 3 punkty, przy 18 "oczkach" rywalek. 15-punktowa przewaga przed drugą odsłoną meczu była wręcz wymarzonym startem dla Huraganu. Koszykarki znad Narwi zdołały odrobić lwią część strat i przed ostatnią partią traciły tylko cztery punkty do rywalek, ale w czwartej kwarcie do dobrej gry wróciła drużyna Huraganu i wątpliwości zostały rozwiane: to zespół z Wołomina zwyciężył w tym meczu.

Ostrołęckie koszykarki wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie. W poprzednich meczach uległy one MUKS Piaseczno 27:91 oraz po niezwykle pechowym meczu La Basket Warszawa 60:61.

Unia Basket Ostrołęka - Huragan Wołomin 58:70 (3:18, 21:22, 22:10, 12:20)

Unia Basket: Glinka, Godzieba 1, Żebrowska, Mateuszczyk, Niedźwiecka, Szkółka 1, Perzanowska, Pierzchała 10, Woźniak 0, Stryjewska 4, Korczakowska 22, Hyjek 20.