Unia Basket nie dała szans rywalkom z Płocka. Zobacz zdjęcia i wideo

Koszykarki Unii Basket zdominowały rywalki z Płocka.
Koszykarki Unii Basket zdominowały rywalki z Płocka. Arkadiusz Dobkowski
Koszykarki Unii Basket prowadzone przez trenera Mariusza Mierzejewskiego odniosły zwycięstwo w ostatnim spotkaniu sezonu z MUKS 21 Płock 64:31.

Od pierwszej kwarty przewaga gospodyń nie podlegała dyskusji. Pierwszą kwartę Unia wygrała pewnie 15:8, drugą 16:15 i już do przerwy prowadziła różnicą osiemnastu punktów. Po zmianie stron ostrołęczanki były zdecydowanie skuteczniejsze od rywalek i zasłużenie wygrały spotkanie różnicą aż 33 oczek. Najwięcej punktów dla Unii Basket wywalczyła Natalia Plewko - 22.

W rozgrywkach mazowieckiej ligi młodziczek podopieczne trenera Mariusza Mierzejewskiego uplasowały się na siódmej lokacie.

Unia Basket Ostrołęka - MUKS 21 Płock 64:31 (15:8, 16:5, 11:4, 22:14)