Unia Basket bez awansu do turnieju finałowego Mistrzostw Polski

A. Dobkowski
Dla podopiecznych trenera Macieja Kruszewskiego sezon dobiegł końca.
Dla podopiecznych trenera Macieja Kruszewskiego sezon dobiegł końca. A. Dobkowski
\Koszykarki ostrołęckiej Unii Basket przegrały w ostatnim spotkaniu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorek z VBW GTK Gdynia 49:75.

Porażka podopiecznych trenera Macieja Kruszewskiego i Mariusza Mierzejewskiego sprawiła, że Unia Basket w turnieju zajęła trzecie miejsce i nie wywalczyła awansu do finałowych zmagań z udziałem ośmiu najlepszych zespołów w Polsce.

Na pocieszenie naszej drużynie pozostał brązowy medal. Więcej o występie naszych koszykarek w całym turnieju w najbliższych dniach w naszym serwisie.

MUKS Unia Basket Ostrołęka - VBW GTK Gdynia 49:75 (7:23, 11:16, 10:18, 21:18)

Punkty dla Unii: Pawłowska 15, Jachimczyk 0, Stachacz 7, Jakubiak 4, Więckowska 3, Snarska 1, Kołoszko 0, Paul.Jarka 0, Wołosiuk 19.