UKS Clan Ostrołęka startował w zawodach w Warszawie. Jak poszło młodym ostrołęckim lekkoatletom?

redakcja TO
2.02.2020 zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Clan startowali w halowych zawodach w Warszawie UKS Clan Ostrołęka
UKS Clan Ostrołęka. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Clan" działającego przy II LO w Ostrołęce zaprezentowali swoje możliwości w kolejnych otwartych halowych zawodach kontrolnych WMOZLA.

2.02.2020 zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Clan działającego przy II LO w Ostrołęce zaprezentowali swoje możliwości w kolejnych otwartych halowych zawodach kontrolnych WMOZLA w warszawskiej hali Akademii Wychowania Fizycznego. W zawodach tych uczestniczyli zawodnicy niemal z całego kraju.

Reprezentanci UKS Clan brali udział w wielu konkurencjach, zapewniając sobie starty w finałach: Natalia Zielińska w biegu na 2000 m uzyskała czas 8:19,87 s i zajęła 4. miejsce. W biegu na tym samym dystansie Kacper Piórkowski uzyskał czas 7:05,31 s i zajął 5. miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Patryk Prusiński w biegu na 60 m zajął 3. miejsce w finale A, uzyskując czas 7.58 s (w biegu eliminacyjnym 7,64 s) i ustanowił swój nowy rekord życiowy.

Miłosz Markowski, startując w dwóch konkurencjach: w biegu na 60 m uzyskał czas 7.84 oraz w trójskoku, w którym skoczył na odległość 10.72 m, uplasował się na 1. miejscu w swojej kategorii wiekowej i zajął 4. miejsce w kategorii OPEN.