Uczniowie z Krasnosielca zdawali egzamin na kartę motorowerową

Beata Dzwonkowska
Udostępnij:
Slalom, podjazd pod górę, używanie sygnalizatorów, znajomość znaków i przepisów drogowych- to wszystko było sprawdzane podczas egzaminu na kartę motorowerową, jaki miał miejsce 9 czerwca na placu manewrowym w Krasnosielcu

Egzamin na kartę motorowerową

Egzamin przeprowadzała Nina Grabowska, nauczycielka techniki z gimnazjum, nad bezpieczeństwem czuwał funkcjonariusz policji, mł.asp. Mirosław Michalak. Do egzaminu przystąpiło 28 osób, w tym 9 dziewcząt- uczniowie Zespołu Szkół w Krasnosielcu.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu TO.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Czy powstanie z prawdziwego zdarzenia Stadion w Krasnosielcu, te parę krów to już nie te czasy że to dochód dla rodziny, w powiecie powstał zalew, zlikwidowano krowy. Rolnicy mogą wychować z pola. Nie takie wioski posiadają stadiony a tu miasto z prawami bez obiektu sportowego. Tylu aktywistów a nikt nie potrafi załatwić przywrócenia praw miejskich których pozbawiono Krasnosielc.
D
Dr P.artemiuk
NOWY DOKTOR W DIECEZJI ŁOMŻYŃSKIEJ - KS. PRZEMYSŁAW ARTEMIUK rodak z Krasnosielca

Dnia 22 czerwca 2010 r. na Wydziale Teologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miała miejsce publiczna obrona dysertacji nt. "On jest obrazem Boga niewidzialnego" (Kol 1,15). Chrystologia "zstępująca" kard. Christopha Schonborna", napisanej przez Ks. mgra lic. Przemysława Artemiuka pod kierunkiem Ks. dr hab. Marka Skierkowskiego. Recenzentami pracy doktorskiej byli: Ks. prof. dr hab. Tadeusz Dola (Uniwersytet Opolski) i Ks. prof. dr hab. Henryk Seweryniak (UKSW Warszawa).

Księdzu Doktorowi Przemysławowi Artemiukowi gratulujemy tego osiągnięcia naukowego i życzymy dalszej owocnej pracy naukowej.

Ks. Prałat dr Tadeusz Śliwowski
Kanclerz Kurii
G
Gość
Centrum Krasnosielca po rewitalizacji się odmieniło na pozytywnie, brawo Panie PR.
s
skuter
Taki przypadek jest aktualny kiedy uczeń się zagapił i uderzył w tył samochodu, następny w deszczu nie wyhamował i uderzył w samochód.
M
Maro
Uważam, że na te pierdopędy powinien być egzamin państwowy podobny to tego na prawo jazdy Kat A przede wszystkim z jazdą po mieście. Co z tego,że ktoś zda na placu a później w ruchu ulicznym przy dużym natężeniu ruchu nie da sobie rady i nie daj boże doprowadzi do jakiegoś wypadku. Tym bardziej, że to już nie jest era wiecznie psujących się komarków.
Przejdź na stronę główną Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie