Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Uczą się zdrowo żyć

(mb)
Dzieci bardzo chętnie włączały się do pogadanki pani psycholog i pana policjanta
Dzieci bardzo chętnie włączały się do pogadanki pani psycholog i pana policjanta Fot. Archiwum
Boguty-Pianki. W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu 15 kwietnia otwarto wystawę prac plastycznych będących plonem konkursu pt. "Kogo nazywamy abstynentem?", który adresowany był do uczniów i nauczycieli wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy. Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Bogutach-Piankach miał na celu ukazanie sposobów zdrowego stylu życia i spędzania wolnego czasu, rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz stworzenie klimatu przyjaznego dla profilaktyki.

Dzieci bardzo chętnie włączały się do pogadanki pani psycholog i pana policjanta

(fot. Fot. Archiwum)

Na konkurs wpłynęły 63 prace plastyczne wykonane przez dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych: w Białych Szczepanowicach, Zawistach-Dworakach i Bogutach-Piankach. 37 prac wyróżniono za staranność i pomysłowość. Nagrody i upominki dla uczestników konkursu ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bogutach-Piankach.
Uroczystość uatrakcyjniła pogadanka na temat zdrowego stylu życia i bezpieczeństwa podczas zabaw, poprowadzona przez psycholog Iwonę Stachowiak z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrowi Mazowieckiej oraz asp. Karola Żacha z Posterunku Policji w Nurze.
Za organizację i przebieg uroczystości były odpowiedzialne nauczycielki nauczania zintegrowanego: Edyta Żochowska i Albina Zakrzewska.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki