Tylko punkt KS CK Troszyn. Zobacz zdjęcia i wideo

Po meczu pełnym walki i nieustępliwości doszło do podziału punktów
Po meczu pełnym walki i nieustępliwości doszło do podziału punktów Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn wywalczyli zaledwie punkt w starciu 25 kolejki ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego podzielili zremisowali ze Żbikiem Nasielsk 1:1.

Prowadzenie już w 2. minucie meczu objęli goście. Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego na bramkę zamienił Paweł Dalecki. W kolejnych minutach meczu golkiper gospodarzy spisywał się bez zarzutu, ale podopieczni trenera Łukasza Bałazego nie potrafili skutecznie wykończyć żadnej akcji i do przerwy przegrywali 0:1. Po zmianie stron KS CK Troszyn doprowadził do wyrównania za sprawą grającego trenera Łukasza Bałazego, który popisał się świetnym strzałem zza pola karnego. Ostatecznie po meczu walki doszło do podziału punktów, który z pewnością cenniejszy jest dla goście z Nasielska.

Kolejne starcie przed piłkarzami z Troszyna już w najbliższą środę, 25 maja. W wyjazdowym spotkaniu rywalem będzie Iskra Krasne. Trzy dni później w sobotę, 28 maja KS CK Troszyn w derbowym meczu podejmie Koronę Ostrołęka. Początek starcia na stadionie przy ulicy Słowackiego został zaplanowany na godz. 16.00.

KS CK Troszyn - Żbik Nasielsk 1:1 (0:1)

Bramki: Bałazy 67. - Dalecki 2.

Troszyn: Florczykowski - Laskowski, Kopeć, Sakowski, Dzwonkowski - Gutowski, Chromik, Bałas, Rudziński - Grabowski (65. Parzych), Bałazy (86. Abramczyk)