Tylko punkt Korony na Witosa (zdjęcia, wideo)

Motor napędowy ostrołęckiej Korony - Piotr Strzeżysz
Motor napędowy ostrołęckiej Korony - Piotr Strzeżysz Arkadiusz Dobkowski
Seria zwycięstw ostrołęckiej Korony rozbudziła apetyty kibiców na kolejne zwycięstwa żołto-niebieskich w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w meczu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa zremisowali z Koroną Szydłowo 1:1.

Na pierwszą bramkę w sobotnim spotkaniu fanom piłki nożnej przyszło poczekać aż do 83. minuty spotkania, kiedy to Wojciech Skorupka strzałem z rzutu wolnego pokonał golkipera z Szydłowa. Radość ze strzelonej bramki nie trwała jednak zbyt długo. Trzy minuty później Kacper Małecki wykorzystał koszmarny błąd Piotra Dawidzkiego, przejął piłkę i w sytuacji sam na sam pokonał Sebastiana Szczechowiaka. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Kolejne starcie Koronę Ostrołęka czeka na wyjeździe z GKS Strzegowo. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 5 listopada o godz. 14.00. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego wciąż są pewnym liderem rozgrywek ligi okręgowej z sześcioma punktami przewagi nad Nadnarwianką Pułtusk.

Korona Ostrołęka - Korona Szydłowo 1:1 (0:0)
Bramki: Skorupka 83. - Małecki 86.

Korona: Szczechowiak - Karczewski (73. Ludwiczak), Dawidzki, Wysocki, Skorupka - Śnietka, Górski (66. Stachowicz), Strzeżysz, Nosek (57. Kubat), Kowalczyk (57. Zięba) - Staszczuk