Trzy czerwone kartki, pięć bramek i porażka Narwi z ŁKS Łomża

Bramkarz ostrołęckiej Narwi Andrzej Łyziński.
Bramkarz ostrołęckiej Narwi Andrzej Łyziński. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi przegrali w sparingowym wyjazdowym spotkaniu z ŁKS Łomża 2:3.

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego bardzo dobrze rozpoczęli sobotnie starcie. Po bramkach strzelonych przez Piotra Dawidzkiego i Piotra Kubata prowadzili już po niespełna dwóch kwadransach gry 2:0.

Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać, dwukrotnie pokonując Andrzeja Łyzińskiego. Najpierw golkipera Narwi po jego błędzie zaskoczył Alex Rodier, a niespełna sześćdziesiąt sekund poźniej drugie trafienie dla ŁKSu zaliczył Kamil Stankiewicz.

Po zmianie stron łomżanie mieli więcej z gry i zdobyli trzecią bramkę w 65. minucie meczu za sprawą Alexa Rodiera. Kilka minut później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Jakub Zalewski.

Grający w dziesiątkę Narwianie nie potrafili doprowadzić do wyrównania, a na dodatek mecz kończyli w dziewiątkę. Za przepychankę z rywalem z placu gry wyleciał Karol Pietrasiak. Wcześniej czerwoną kartkę otrzymał również jeden z zawodników ŁKSu za faul na Andrzeju Łyzińskim.

ŁKS Łomża - Narew Ostrołęka 3:2 (2:2)

Bramki: Rodier 44. 65. Stankiewicz 45. - Dawidzki 18. Kubat 28.

Narew: Łyziński - Parzych, Dawidzki, Zalewski, D. Wargulewski - Pietrasiak, Stachowicz, Pełtak, Jóźwiak - Niedźwiecki, Kubat oraz D. Dzwonkowski, Kruk, Gocłowski, Młynarski