Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Trzecie urodziny MiniMala

(epe, jp)
Kierownik MiniMala Marek Grądalski
Kierownik MiniMala Marek Grądalski Fot. E. Pyśk
Jak zrobić dziecku frajdę? Wystarczy zabrać pociechę 6 grudnia, w sobotę do sklepu MiniMal w Ostrołęce. Tego dnia odbędzie się tam impreza mikołajkowa, organizowana przez market MiniMal i "Tygodnik Ostrołęcki". Atrakcji nie zabraknie, zarówno dla najmłodszych, jak i tych trochę starszych.

Kierownik MiniMala Marek Grądalski
(fot. Fot. E. Pyśk)

Market MiniMal został uruchomiony w Ostrołęce trzy lata temu. Z okazji jubileuszu przygotowano liczne promocje.
- Obchodzimy rocznicę otwarcia marketu w Ostrołęce i jednocześnie jubileusz siedmiolecia działalności MiniMala w Polsce - wyjaśnia Marek Grądalski, kierownik marketu w Ostrołęce. - Z tej okazji mamy wiele niespodzianek dla dzieci od 3 do 7 lat. Zapraszamy oczywiście wszystkie dzieci na imprezę mikołajkową i mamy nadzieję, że wszyscy będą się świetnie bawić.
Ostrołęcki MiniMal od początku swojego istnienia organizował Mikołajki w sklepie.
- Zawsze był jakiś akcent mikołajkowy - dodaje kierownik Minimala. - Na mniejszą czy większą skalę. W tym roku impreza nam się rozrosła, dzięki nagłośnieniu i współpracy "Tygodnika Ostrołęckiego". Zresztą market cały czas się zmienia, rozwija. Chcemy być przyjaźni dla klienta, który zawsze jest dla nas na pierwszym miejscu. Stawiamy też na produkty regionalne, jesteśmy otwarci na oferty lokalnych firm - mówi Grądalski.
Mikołajki MiniMala i "Tygodnika Ostrołęckiego" rozpoczną się o godzinie 10.00. Nie zabraknie najprawdziwszego na świecie (to informacja dla naszych najmłodszych Czytelników) Mikołaja, z którym rówieśnicy marketu, 7-latki i 3-latki będą mogły zrobić sobie zdjęcie. Nie zabraknie konkursów, rozwiązywania krzyżówki TO, czy karaoke. Przewidziano atrakcyjne nagrody.
Mikołajkowe makijaże chętnym maluchom wykona firma Avon. Będzie też park rozrywki przed sklepem. Zapraszamy! Więcej o mikołajkowej imprezie piszemy na str. 28.

MiniMal wspiera biedne dzieci

W ostrołęckim MiniMalu od kilkunastu dni można oglądać wystawę prac plastycznych wykonanych przez dzieci. To efekt konkursu na najlepszy rysunek związany z tematyką Bożego Narodzenia przeprowadzonego przez tę sieć supermarketów w całej Polsce. Na konkurs wpłynęło ponad tysiąc dwieście prac. Każdy z uczestników dostał słodki upominek. Dziewięciu laureatów otrzymało wyprawki szkolne i ich prace posłużyły za wzór do sprzedawanych obecnie w MiniMalach w całym kraju kartek świątecznych. Kartki sprzedawane są po złotówce, a 50 groszy z każdej z nich MiniMal będzie przekazywał na rzecz wybranego przez siebie domu dziecka w Polsce.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki