Trzecia z rzędu wyjazdowa porażka Trójki

Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w trzech wyjazdowych meczach nie zdobyli punktu. Stanisław Kaczmarczyk
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki doznali kolejnej wyjazdowej porażki w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego ulegli KS Uniwersytet Radom 22:28.

Do przerwy ostrołęczanie prowadzili 13:11, a po zmianie stron powiększyli przewagę nawet do pięciu bramek. W kolejnych minutach meczu opadli jednak z sił, a dysponujący szeroką kadrą gospodarze odrobili straty i odnieśli wysokie zwycięstwo różnicą sześciu bramek.

- Mimo braku kilka czołowych zawodników i okrojonej kadry na mecz podjęliśmy walkę. Szkoda tej porażki szczególnie w obliczu prowadzenia różnicą pięciu bramek na kwadrans przed końcem meczu - mówił po meczu szkoleniowiec Trójki Radosław Żebrowski.

KS Uniwersytet Radom - UMKS Trójka Ostrołęka 28:22 (11:13)
Trójka: Bieniecki, Wojciechowski, Prekiel - T. Wiśniewski 0, Kuliś 1, Świerzewski, Ludwiczak 4, Dmowski 4, Niećko 8, Kowalczyk 5.