Trzecia z rzędu porażka Narwi. Tym razem w Łomiankach

Marcin Gałązka zdobył jedyną bramkę dla ostrołęckiej Narwi.
Marcin Gałązka zdobył jedyną bramkę dla ostrołęckiej Narwi. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi prowadzeni przez trenera Tomasza Słowika tym razem przegrali wyjazdowe spotkanie 24. kolejki w Łomiankach.

Pierwsze trafienie w 14. minucie meczu na koncie gospodarzy zapisał Przemysław Sieczko. Narwianie odpowiedzieli cztery minuty później, a trafienie na koncie niebiesko-czerwonych zapisał Marcin Gałązka. W pierwszej połowie meczu kibice w Łomiankach byli świadkami wyrównanego starcia, ale do szatni to gospodarze schodzili prowadząc 2:1. Błąd defensywy Narwi wykorzystał Patryk Gac i strzelił bramkę do szatni.

Po przerwie podopieczni trenera Tomasza Słowika starali się odrobić straty, ale to gospodarzy wykorzystując kolejne błędy naszej defensywy zdobyli kolejne bramki. Na listę strzelców po raz drugi wpisał się Przemysław Sieczko, a wynik konfrontacji ustalił Sebastian Dąbrowski.

- Doznaliśmy wysokiej porażki, ale wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu - podkreśla trener Tomasz Słowik. - Byliśmy dla wicelidera rozgrywek równorzędnym zespołem, ale błędy indywidualne zawodników formacji obronnej pozbawiły nas punktów. Na pochwałę zasługują z kolei piłkarze z ofensywy - Piotr Strzeżysz i Cezary Stachowicz oraz strzelec bramki Marcin Gałązka.

Kolejne starcie piłkarzy ostrołęckiej Narwi czeka w sobotę, 25 kwietnia. Wówczas na stadionie przy ulicy Witosa rywalem będzie walcząca o awans Bzura Chodaków. Początek konfrontacji zaplanowany na godz. 16.00.

KS Łomianki - MKS Narew Ostrołęka 4:1 (2:1)
Bramki: Przemysław Sieczko 14. 69., Patryk Gac 45., Sebastian Dąbrowski 85. - Marcin Gałązka 18.

Narew: Rymek - Gawrych, Pełtak, Cychol (80. Kopeć), Skorupka - Wargulewski, Gałązka, Mleczek, Chromik (55. Pędzich) - Strzeżysz, Stachowicz (80. A. Ziemak)