Trójka waleczna, ale nieskuteczna. Zobacz zdjęcia i wideo

W akcji ofensywnej grający prezes Trójki Norbert Kolanowski.
W akcji ofensywnej grający prezes Trójki Norbert Kolanowski. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki zanotowali kolejną porażkę w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni trenera Waldemara Salisa przegrali z Włókniarzem Konstantynów Łódzki 29:31.

Trójka Ostrołęka - Włókniarz Konstantynów Łódzki

Do przerwy gospodarze prowadzili 15:13 i wiele wskazywało na to, że mogą odnieść zwycięstwo i zapisać na swoim koncie komplet punktów. W drugiej odsłonie meczu mieli momenty przestoju i łatwo tracili kolejne bramki, a następnie z trudem przychodziło im odnoszenie strat.

W ostatnich minutach meczu to goście byli zespołem skuteczniejszym i odnieśli zwycięstwo 29:31. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i galerii zdjęć z sobotniego spotkania.

UMKS Trójka Ostrołęka - KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 29:31 (15:13)