cb
Rzuca Magda Godlewska
Rzuca Magda Godlewska J. Sender
Nie udało się zespołom Trójki Ostrołęka wygrać sobotnich meczów w II lidze.

Seniorki podejmowały w hali przy III LO rezerwy Piotrcovii Piotrków Trybunalski. Po pierwszej połowie zespół z Ostrołęki musiał odrabiać czterobramkową stratę.
- Niewiele brakowało, a by się to udało - mówi trener Radosław Żebrowski. - Zostały nam jeszcze do rozegrania dwa mecze w II lidze. Później dziewczyny będą miały zasłużoną przerwę - dodał.

Seniorzy Trójki pojechali do Łodzi w dziewięciu. W ostatniej chwili kadry wypadł Tomasz Ścibek. W tej sytuacji ciężar zdobywania bramek spoczął na Arturze Choroszewskim. Jeden z najskuteczniejszych zawodników w lidze (już 97 bramek w tym sezonie) rzucił trzynaście bramek, ale Trójka znowu przegrała wysoko. Kolejny mecz seniorów Trójki 24 marca w Ostrołęce.

II liga seniorek: Trójka Ostrołęka - Piotrcovia II Piotrków Trybunalski 31:33 (13:17).

Trójka: Sacewicz - Długołęcka 11, Godlewska 6, Frydrych 3, Więcek 3, Tokarzewska 1, Wołczuk, Nowakowska, Głuszak, Szczepanek.

II liga seniorów: ChKS Łódź - Trójka Ostrołęka 43:27 (25:9).

Trójka: Pyskło, Brodzik - Choroszewski 13, Żebrowski 6, Malicki 6, Zyśk 1, Tercjak 1, Kiwak, Kolanowski.