Trójka postraszyła lidera rozgrywek II ligi. Zobacz zdjęcia i wideo

Mimo dobrej gry Trójka zapisała na swoim koncie kolejną porażkę.
Mimo dobrej gry Trójka zapisała na swoim koncie kolejną porażkę. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu 22. kolejki rozgrywek II ligi ulegli liderowi rozgrywek AZS UMCS Lublin 23:29.

UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin

Podopieczni trenera Waldemara Salisa rozegrali niezłe zawody i podeszli ambitnie do rywalizacji z najsilniejszą drużyną w rozgrywkach. Po pierwszej połowie ostrołęczanie przegrywali 9:15.

Po zmianie stron od stanu 9:16 gospodarze rozpoczęli odrabianie strat i na niespełna kwadrans przed końcem meczu doprowadzili do remisu 18:18. Duża w tym zasługa Patryka Obidzińskiego, który rozegrał w drugiej połowie świetne zawody.

Niestety w kolejnych minutach meczu na parkiecie dużo lepiej dysponowanym zespołem byli goście prowadzeni przez trenera Mieczysława Grandę.

Drużyna z Lublina pewnie zdobywała kolejne bramki i zapisała na swoim koncie pewne zwycięstwo różnicą sześciu trafień.

UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin 23:29 (9:15)