Trójka Ostrołęka zaczna sezon wygraną. Debiut nowego trenera [ZDJĘCIA]

Trójka Ostrołęka pokonała TS Siemiatycze 23:19 w pierwszym meczu nowego sezonu w II lidze piłkarzy ręcznych. Był to ligowy debiut nowego trenera ostrołęckiej ekipy Rafała Niećki.

Rafał Niećko był dotychczas najlepszym zawodnikiem Trójki Ostrołęka, a teraz doszły mu nowe obowiązki, został bowiem trenerem Trójki, przejmując schedę po Radosławie Żebrowskim. Debiut wypadł okazale, a szczególnie pierwszy kwadrans, po którym Trójka prowadziła 8:1. Później przewaga gospodarzy zmalała, ale do przerwy udało się prowadzić 12:8, a w drugiej połowie utrzymać korzystny wynik. Ostrołęczanie wygrali 23:19. Najwięcej bramek dla Trójki - dokładnie pięć - rzucił Hubert Milewski.

Trójka Ostrołęka - TS Siemiatycze 23:19 (12:8)

Trójka: Prekiel, Deptuła 2, Milewski 5, Kosiński 1, Kraszewski 4, Grabowski, Zieliński, Świerżewski 2, Dworak, Dmowski 2, Niećko 4, Kowalczyk 2, Sumiński, Wojdyna 1. Grali też: Kozikowski, Minasiewicz.