Trójka Ostrołęka wygrywa. Niesamowita połowa meczu! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka kontynuują dobrą passę w tym sezonie. W 4 meczach udało im się odnieść 3 zwycięstwa, a w sobotę dokonali fantastycznej rzeczy, osiągając 11-bramkową przewagę w ciągu 30 minut! Do przerwy remisowali z Warszawianką, ale w drugiej połowie... dosłownie zmietli rywali z parkietu.

W pierwszej połowie obejrzeliśmy różny obraz gry - najpierw na prowadzenie wyszła Warszawianka (5:7), by później inicjatywę przejęła Trójka. Ostatecznie pierwsze 30 minut skończyło się rezultatem remisowym 14:14. To oznaczało, że w drugiej połowie mogliśmy spodziewać się dużych emocji.

Ale... ich nie było. Na drugą część gry wyszedł tylko jeden zespół - Trójka. Goście byli kompletnie bezradni przy tak dysponowanych ostrołęczanach, rzucających bramkę za bramką. Podopieczni Rafała Niećki trafili do siatki 15 razy, przy tylko 4 golach przyjezdnych. Dla szczypiornistów Warszawianki było to prawdopodobnie najgorsze 30 minut w tym sezonie, ale nam pozostaje jedynie cieszyć się ze świetnej postawy Trójki. Wygrana 29:18 pokazała, że w miejscowej ekipie drzemie wielki potencjał.

Najwięcej bramek dla gospodarzy rzucili Hubert Milewski i Sławomir Dmowski - po pięć.

Trójka Ostrołęka - KS Warszawianka 29:18 (14:14)

Trójka: Deptuła 3, Obidziński 1, Milewski 5, Lesiński, Kosiński 4, Kraszewski 2, Grabowski, Zieliński 1, Dworak, Dmowski 5, Niećko 3, Kowalczyk 1, Minasiewicz, Sumiński 1, Wojdyna 3.