Trójka nie dała szans Anilanie. Zobacz zdjęcia i wideo

Trener Radosław Żebrowski cały czas motywował zawodników do ambitnej walki o zwycięstwo. S. Kaczmarczyk
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w starciu 22. kolejki II ligi pokonali Politechnikę Anilanę Łódź 31:25.

UMKS Trójka Ostrołęka - Politechnika Anilana Łódź

Kibice w hali ZS nr 5 nie mogli narzekać na brak emocji. Do 20. minuty meczu gospodarze toczyli zacięty bój z rywalami z Łodzi. Świetna gra obronna oraz skuteczne akcje Kamila Ludwiczaka, Rafała Niećki i Sławomira Dmowskiego sprawiły, że do przerwy podopieczni Radosława Żebrowskiego prowadzili 17:10.

Po zmianie stron rywale starali się powalczy jeszcze o korzystny wynik, ale to gospodarze byli zespołem zdecydowanie skuteczniejszym i zasłużenie odnieśli pewne zwycięstwo. Najwięcej bramek dla ostrołęckiego zespołu zdobyli Kamil Ludwiczak i Rafał Niećko - po osiem. Pierwszy z wymienionych zawodników otrzymał nagrodę z rąk radnego Macieja Kleczkowskiego dla najlepszego zawodnika Trójki w obecnym sezonie.

- Cieszę się bardzo ze zwycięstwa i stylu w jakim je odnieśliśmy - mówił po meczu szkoleniowiec Trójki Radosław Żebrowski. - Potrafiliśmy rywalom odskoczyć nawet na jedenaście bramek. Trochę zabrakło nam w pewnym momencie skupienia i koncentracji, bo rozmiary wygranej mogły być zdecydowanie większe.

UMKS Trójka Ostrołęka - Politechnika Anilana Łódź 31:25 (17:10)