Trójka blisko niespodzianki na inaugurację. Zobacz zdjęcia i wideo

Patryk Kuliś umiejętnie kierował grą zespołu na rozegraniu
Patryk Kuliś umiejętnie kierował grą zespołu na rozegraniu Arkadiusz Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki od porażki rozpoczęli rywalizację w nowym sezonie II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego na inaugurację nowego sezonu musieli uznać wyższość faworyta rozgrywek KS Uniwersytet Radom 22:24.

Ostrołęczanie udanie rozpoczęli spotkanie, a szczególnie świetnie radzili sobie w defensywie. Do przerwy prowadzili 13:10, jednak po zmianie z każdą minutą przewagę odrabiali goście. Do zespołu z Radomia należała także końcówka meczu, w której podopiecznym trenera Radosława Żebrowskiego wyraźnie zabrakło sił.

– Szkoda tej porażki szczególnie, że w tym spotkaniu to my kontrolowaliśmy przebieg meczu –podkreślał po spotkaniu trener UMKS Trójka Ostrołęka Radosław Żebrowski. – Chłopacy stanęli na wysokości zadania w defensywie i można powiedzieć, że ten egzamin zdali. Myślę, że brakowało nam w tym meczu przede wszystkim kontuzjowanego Artura Choroszewskiego. Trochę błędów popełniliśmy, ale wydaje mi się, że w końcówce meczu zabrakło chłopakom już trochę zdrowia.

Kolejne spotkanie szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają na wyjeździe z ChKS Łódź. Emocje powrócą do hali ZS nr 5 wraz z meczem ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. Na to starcie wszystkich sympatyków piłki ręcznej zapraszamy w sobotę, 24 września o godz. 17.00.

Trójka Ostrołęka - KS Uniwersytet Radom 22:24 (13:10)