Triumf Rępy i Borowego w deblowym turnieju

Waldemar Rępa, dobry organizator i tenisista
Waldemar Rępa, dobry organizator i tenisista Arkadiusz Dobkowski
Waldemar Rępa w parze z Arturem Borowy okazali się najlepsi w turnieju deblowym tenisa ziemnego rozegranym na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej.

W finałowym spotkaniu ostrowska para odniosła zwycięstwo nad Tomaszem Szabłowskim i Kacprem Zalewskim z Zambrowa 6:4 6:1. Wcześniej w półfinale Rępa i Borowy pokonali Andrzeja Rutkowskiego i Dariusza Galarskiego 6:4 6:3. Emocjonujących meczów nie zabrakło w fazie grupowej, gdzie triumfatorzy turnieju z kwitkiem odprawili m.in. ostrołęcką parę Wiesław Wyszkowskiego i Bartosza Nowaka 7:5 6:0.

Na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej turnieje rozgrywane będą w każdy weekend czerwca. W dniach 4-5 singliści powalczą w drugiej edycji zawodów Emma Cup. Tydzień później do rywalizacji przystąpią kobiety rywalizując w otwartym turnieju singlowym. W kolejne weekend zaplanowany zostały jeszcze turniej deblowy oraz turniej singlowy o puchar starosty powiatu ostrowskiego.

Najważniejsza impreza sezonu - Mistrzostwa Ostrowi Mazowieckiej zostały zaplanowane na 23-24 lipca.