TransferGo rozpoczyna współpracę z renomowanymi DJ’ami

BA

Na całym świecie codziennie ludzie wykonują setki, tysiące, a może miliony przelewów? Z pewnością jest to w dzisiejszych czasach najwygodniejsza forma wymiany pieniędzy. Jednak ma również swoje minusy – przede wszystkim czas realizacji, szczególnie dotyczy to przelewów międzynarodowych. Co jeśli udałoby nam się rozwiązać ten problem? Dzięki TransferGo i ten problem powoli przechodzi do historii. Przelew międzynarodowy w jeden dzień, niskie opłaty, czego chcieć więcej? TransferGo rozpoczęło współpracę z dwoma renomowanymi polskimi DJ’ami, którzy chcą pokazać Wam jak można ułatwić sobie transfer pieniędzy. Współpraca ma na celu dotarcie do jak największej liczby odbiorców, aby ludzie dowiedzieli się, że naprawdę tanio i szybko można dokonywać przelewów zagranicznych.

Dotarcie do lokalnych obszarów na terenie każdego kraju to trudne wyzwanie. Osoby, które są dobrze znane w danym środowisku, w tym przypadku muzycznym stanowią świetne połączenie pomiędzy TransferGo a lokalną społecznością. Dzięki tej współpracy jeszcze więcej ludzi dowie się o TransferGo, co zdecydowanie będzie obustronną korzyścią. Ponadto mixy, które DJ Bartes i Matthew Clarcl tworzą dla TransferGo pomagają również w rozwoju polskiej sceny klubowej i kto wie może kiedyś będą słuchane przez tysiące ludzi.

Mogłoby się wydawać, że muzyka i pieniądze – przelewy, mają niewiele ze sobą wspólnego, jednak nie jest to prawda. Niezależnie co robisz, najważniejsze to mieć pasję i zaangażowanie, wkładać serce w swoje działania. I to właśnie łączy TransferGo i muzykę! Ponadto dzięki możliwości szybkiego przysyłania pieniędzy pomiędzy krajami na całym świecie żaden muzyk nie będzie musiał czekać na przelew. Współpracujemy nie tylko z dj’ami, ale również z kilkoma stacjami radiowymi – RadioStart. Widzicie więc, że TransferGo i muzyka od zawsze są razem, nie ma tutaj znaczenia rodzaj muzyki.

Kilka słów o DJ’ach

Matthew Clarck, czyli tak naprawdę Maciej Borowicz to spontaniczny, pełen energii poznański DJ. Już od 2006 roku aktywnie udziela się na scenie klubowej w całej Polsce. Poprzez współpracę z wieloma klubami, uczestnictwo w różnych projektach stał się nieodłączną postacią polskiej sceny klubowej. Do listy sukcesów można z pewnością zaliczyć udział w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 jako jeden z czterech oficjalnych DJ’ów. Matthew Clarck supportował takie gwiazdy jak ATFC, Shapeshifters, Barbara Tucker, Lisa Saw czy Julie Mcknight. Ponadto regularnie występuje na imprezach z cyklu HED KANDI, Defected in the House, Ministry of Sound, Space of Sound czy Gparty. Muzyka, jaką prezentuję Matthew Clarck to przede wszystkim house z naciskiem na deep house i bardziej taneczne brzmienia. Zobaczcie co przygotował dla Was Matthew Clarck.

Kolejną postacią, która poznała zalety TransferGo jest DJ Bartes. Jeden z niewielu polskich DJ’ów, który występował w legendarnych klubach na Ibize (Space, Pacha, BoraBora, Km5 czy Bubbles). Oprócz tego jest to wielokrotny uczestnik największych festiwali w Polsce – Sunrise Festival, Godskitchen, Global Gathering. Unikalne brzmienia, wspaniały dobór muzyki powodują, że każdy jego set jest unikalny i energetyczny. Jego twórczość można usłyszeć zarówno na polskiej scenie w audycji „This is my house” w radiu RMF Maxx, jak również w najważniejszym radiu na Ibizie – Ibiza Global Radio w audycji „La Noche De Eivissa”. Oto kilka słów od samego Bartesa w krótkim filmiku.

W wyniku tej współpracy każdy nowy użytkownik serwisu może otrzymać darmową pierwszą transakcję. Jak to zrobić? Wystarczy jedynie wpisać kod rabatowy BARTES lub CLARCK. Przekonaj się o zaletach TransferGo już dziś.

TransferGo – proste i szybkie przelewy

Dzięki aplikacji mobilnej zrealizujesz przelew gdziekolwiek będziesz za pomocą tabletu czy telefonu. TransferGo umożliwia realizację przelewów międzynarodowych w jeden dzień, już nigdy więcej nie będziesz musiał czekać dłużej! Aby dokonać przelewu wystarczy jedynie założyć konto, zalogować się i wypełnić dane odbiorcy. Do wyboru dostępnych jest obecnie 44 państw, a obsługa klienta gotowa jest w każdej chwili odpowiedzieć na Wasze pytania. Oprócz czasu realizacji liczy się również cena, która w przypadku TransferGo jest naprawdę niska. Składają się na nią dwie rzeczy: koszt przewalutowania oraz koszt przelewu. Marża jest bardzo przystępna, gdyż wynosi jedynie 0,6 do 1,5%. Natomiast cena samego przelewu z Polski to tylko 9zł. TransferGo to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku, gdyż banki często pobierają znaczne opłaty za przewalutowanie i wysłanie przelewu. Dzięki TransferGo przesyłanie pieniędzy z zagranicy nigdy nie było prostsze. Dołącz do ponad 200 tys zadowolonych klientów i przekonaj się już teraz jak TransferGo ułatwia wykonywanie przelewów międzynarodowych w bardzo niskich cenach.