Trampkarze z Małkini wiceliderem po jesieni

Trampkarze MKS zanotowali bardzo dobrą rundę.
Trampkarze MKS zanotowali bardzo dobrą rundę. P. Nowak
Trampkarze Małkińskiego Klubu Sportowego zakończyli rundę jesienną w siedleckiej lidze okręgowej. Na półmetku swojego debiutanckiego sezonu zajmują w tabeli drugie miejsce.

Na finiszu rundy czekał ich kolejny bardzo ważny pojedynek na wyjeździe w Skórcu. Zawodnicy MKS pomimo przewagi przegrywali do przerwy 0:1. W środku pola zawodnik tracąc piłkę sprezentował ją gospodarzom, którzy wykorzystali błąd i objęli prowadzenie. Dopiero po zmianie stron gości mieli więcej szczęścia. W 45. minucie to Naprzód stracił w prosty sposób piłkę, co wykorzystał Michał Jarząbek i przelobował wysuniętego bramkarza. Chwilę później ten sam zawodnik dobiegł do zagranej na lewą stronę piłki i uderzył na bramkę. Golkiper obronił pierwszy strzał, ale wobec dobitki był już bezradny. Na kwadrans przed końcowym gwizdkiem przyjezdni postawili kropkę nad i, a trzeciego gola, kompletując hat tricka, zdobył Jarząbek.

- Zdobyliśmy cenne punkty na trudnym gruncie - powiedział trener trampkarzy Arkadiusz Borowy. - Zawodnicy pokazali po raz kolejny, że wola walki, ambicja i chęć wygranej nie jest im obca, a forma która została ustabilizowana pod koniec rundy pozwala optymistycznie patrzeć na rundę wiosenną, w której będziemy chcieli zaprezentować się jeszcze lepiej i walczyć o mistrzostwo - dodał.

Naprzód Skórzec - MKS Małkinia 1:3 (1:0)
Bramki: Jarząbek Michał 45., 51., 54.

MKS: Kochański - Fidorczuk (60. Zyśk), Krych, Klamer, Krawczyk - Rostkowski (55. Orłowski), Szram, Rutkowski (67. Wachowski), Zawistowski (45. Dębowiak), Spaltabaka (65. Barszcz) - Jarząbek (68. Frączyk)