Tenisowa batalia w Długosiodle. Poznaj wyniki

Najlepsi tenisiści turnieju w Długosiodle.
Najlepsi tenisiści turnieju w Długosiodle. Archiwum organizatora
Wójt gminy Wąsewo Rafał Kowalczyk zajął trzecie miejsce w mazowieckim turnieju tenisa ziemnego, którym został rozegrany w Długosiodle.

W półfinałowym spotkaniu Rafał Kowalczyk przegrał z Rafałem Pawłowskim 1:6. W meczu o trzecie miejce pokonał Michała Cichowskiego 6:3. W finałowym spotkaniu Rafał Pawłowski pokonał Michała Zdzierę 6:0.

Rafał Pawłowski - Michał Zdziera 6:0

W efekcie na podium stanęli: 1. Rafał Pawłowski (Długosiodło), 2. Michał Zdziera (Długosiodło), 3. Rafał Kowalczyk (Wąsewo). Na zawody zaprosiło Centrum Kultury w Długosiodle.

W najbliższych tygodniach imprez tenisowych w regionie nie zabraknie. Po szczegółowe informacje regularnie zaglądaj do portalu.