Tenis ziemny. Zwycięstwo Adama Styły.

Bartosz Nowak
Bartosz Nowak fot. J. Sender
Ostrołęka 05-06 maja. Kolejny z Otwartych Turniejów Klasyfikacyjnych zakończył się zwycięstwem Adama Styły.

W finałowym pojedynku tenisista z Łomży okazał się lepszy od Bartosza Nowaka wygrywając w dwóch setach 6:4,7:5. Kolejne miejsca zajęli: 3.Jakub Nosek, 4.Rafał Kołodziejski, 5.Leszek Bieżuński, 6.Wiesław Wyszkowski, 7.Jędrzej Nowak, 8.Dariusz Wojnar. Tym razem najlepsi tenisiści z terenu Ostrołęki rywalizowali po raz pierwszy w tym roku na kortach przy ulicy Hallera. Niestety z różnych powodów w zawodach nie wzięło udziału kilku czołowych zawodników: Jordan Czapski, Janusz Czapski, Krzysztof Decyk, Marek Góralski i Stefan Bieniecki. Ze względu na i tak dużą frekwencję w przypadku konieczności rozegrania trzeciego seta o wyniku decydował tie-break (do 10 zdobytych punktów). W rankingu nadal ze sporą przewagą na konkurentami przewodzi Jordan Czapski, który zgromadził jak do tej pory 80 punktów.