Tęcza w derbach lepsza od Rzekunianki. Zobacz zdjęcia i wideo

Po ciekawym starciu na stadionie przy ulicy Topolowej, lepsi okazali się gospodarze. A. Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse w spotkaniu 23. kolejki rozgrywek ligi okręgowej pokonali Rzekuniankę Rzekuń 3:0.

Tęcza JBB Łyse - Rzekunianka Rzekuń

W pierwszej połowie spotkania gospodarze zdołali wykorzystać tylko jedną dogodną sytuację do strzelenia bramki za sprawą Marka Cichego. W drugiej połowie spotkania dwa gole na koncie gospodarzy zapisał Paweł Magdaleński i podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego odnieśli pewne zwycięstwo.

Piłkarze Tęczy na siedem kolejek przed końcem rozgrywek wciąż liczą się w walce o awans do IV ligi. Kluczowe dla podopiecznych trenera Kazimierza Puławskiego mogą okazać się spotkania z najsilniejszymi drużynami - Soną Nowe Miasto (30 maja) i Wkrą Bieżuń (6 czerwca).

Tęcza JBB Łyse - Rzekunianka Rzekuń 3:0 (1:0)

Bramki: Cichy 12. Pa. Magdaleński 61. 72.