Tęcza Łyse lepsza od lidera okręgówki. Będzie awans?

Marek Cichy zapewnił Tęczy zwycięstwo nad liderem ligi okręgowej.
Marek Cichy zapewnił Tęczy zwycięstwo nad liderem ligi okręgowej. A. Dobkowski
Bardzo ważne zwycięstwo na swoim koncie zapisali piłkarze Tęczy JBB Łyse, którzy pokonali lidera rozgrywek Wkrę Bieżuń 1:0.

W spotkaniu na stadionie przy ulicy Topolowej gospodarze nie mogli wystąpić jeszcze pod wodzą nowego trenera Dariusza Narolewskiego, który z powodów osobistych dopiero w kolejnym meczu zasiądzie na ławce trenerskiej. Nie przeszkodziło to gospodarzom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa i umocnieniu się na pozycji wicelidera rozgrywek. Jedyne trafienie dla gospodarzy zdobył Marek Cichy, który w 76. minucie meczu wpisał się na listę strzelców.

Więcej o rywalizacji w lidze okręgowej przeczytaj we wtorkowym papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego"

Tęcza JBB Łyse - Wkra Bieżuń 1:0 (0:0)

Bramki: Cichy 76.

Tęcza: Filipkowski - Milewski, Cekała, Tercjak, Siwak - Zygmunt (46. Pi. Magdaleński), Pa. Magdaleński, Śnietka, Bałdyga (65. Kania), Kaliszewski - Cichy (90.+2 Zalewski)