Tęcza JBB zgasiła Iskrę w Łysych. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze Tęczy JBB Łyse zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem w starciu 9. kolejki w meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Topolowej pokonali Iskrę Krasne 8:2.

Spotkanie nieoczekiwanie rozpoczęło się od prowadzenia gości, którzy objęli prowadzenie za sprawą Adama Niestępskiego. W kolejnych minutach meczu Tęcza stwarzała sytuacje strzeleckie, ale długo nie potrafiła zdobyć wyrównującej bramki. Wreszcie w 40. minucie gry świetą akcję prawą stroną boiska Marka Cichego wykończył Paweł Magdaleński.

Jeszcze przed przerwą kolejne gole strzelili Przemysław Śnietka i Marek Cichy, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul golkipera gości na Marku Kaliszewskim. Gości na przerwę schodzili w osłabieniu, bo bramkarz Jakub Michalak otrzymał czerwoną kartkę.

W drugiej odsłonie spotkania dwie bramki na swoim koncie zapisał najlepszy na boisku Marek Kaliszewski, a po jednym trafieniu dla Tęczy dołożyli jeszcze Paweł Magdaleński, Marek Cichy i Piotr Magdaleński. Goście odpowiedzieli bramką strzeloną przez Sebastiana Szmalca.

W kolejnym spotkaniu ligi okręgowej Tęcza JBB Łyse w wyjazdowym starciu zagra z Koroną Ostrołęka. Na spotkanie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach w sobotę, 3 października o godz. 15.00.

Tęcza JBB Łyse - Iskra Krasne 8:2 (3:1)
Bramki: Pa. Magdaleński 40. 70., Śnietka 42., Cichy 45.+3 (k) 52., Kaliszewski 64. 72., Pi. Magdaleński 89. - Niestępski 10., Szmalc 77.

Tęcza: Radczenko - Cendrowski, Sowa, Cekała, Zygmunt (81. Zalewski) - Kaliszewski, Korytkowski, P. Kamionowski (62. Bałdyga), Śnietka, Pa. Magdaleński (86. Pytel) - Cichy (55. Pi. Magdaleński)