Tęcza JBB zbiła Wieczfniankę. Zobacz zdjęcia i wideo

od 16 lat
Piłkarze Tęczy JBB Łyse odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna 4:1.

starciu rozegranym na stadionie przy ulicy Topolowej gospodarze musieli radzić sobie bez kontuzjowanych Bartosza Sulkowskiego i Kacpra Kardasia oraz zawieszonego za kartki najlepszego strzelca Marka Cichego. Mimo to niebiesko-granatowi byli zespołem zdecydowanie lepszym i już w pierwszej połowie przesądzili o losach meczu. Pierwsze trafienie na koncie Tęczy JBB zapisał Daniel Wargulewski, strzelając swojego pierwszego gola w nowym klubie.

W kolejnych minutach meczu na listę strzelców wpisali się Piotr Kamionowski i Marek Kaliszewski. Po zmianie stron Tęcza JBB zepchnęła rywala do defensywy, a kolejnego gola zdobył Piotr Kamionowski. Goście jedyne trafienie zadali za sprawą Piotra Melchnikiewicza, który wykorzystał błąd formacji defensywnej Tęczy.

W kolejnym starciu podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego na wyjeździe zmierzą się z wiceliderem rozgrywek Soną Nowe Miasto. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 16 kwietnia o godz. 13.00.

Tęcza JBB Łyse - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4:1 (3:0)
Bramki: Wargulewski 27., P. Kamionowski 31. 51., Kaliszewski 32. - Melchinkiewicz 63.