Tęcza JBB wciąż bez zwycięstwa

Marek Kaliszewski strzelił jedyną bramkę w sobotnim starciu dla Tęczy
Marek Kaliszewski strzelił jedyną bramkę w sobotnim starciu dla Tęczy Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse wciąż nie mogą odnieść zwycięstwa w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Beniaminek rozgrywek w każdym meczu strzela minimum jedną bramkę, ale słabo radzi sobie defensywa.

W starciu w Łomiankach podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego objęli prowadzenie w dziewiątej minucie gry za sprawą Marka Kaliszewskiego, który wpisał się na listę strzelców trafieniem z rzutu wolnego. W kolejnych minutach spotkania to jednak gospodarze przejęli inicjatywę i przed przerwą wyrównali stan rywalizacji. Po zmianie stron Tęcza nie potrafiła wykorzystać stwarzanych sytuacji strzeleckich, a rywale zdobyli bramki za sprawą Mateusza Sołtysa i Mateusza Kowalskiego, którzy zmusili Andrija Radczenkę do kapitulacji. Ostatecznie niebiesko-granatowi przegrali drugie spotkanie na wyjeździe i w ligowej tabeli pozostają z dorobkiem dwóch punktów.

Początek nowego sezonu IV ligi dla beniaminka jest niezwykle trudny. Ze względu na brak możliwości rozgrywania meczów na stadionie przy ulicy Topolowej, drużyna rozgrywa mecze na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Ten na razie nie okazuje się zbyt szczęśliwym obiektem dla podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego. Tęcza JBB Łyse zremisowała do tej pory przed ostrołęcką publicznością z MKS Przasnysz 2:2, a następnie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 1:1.

Kolejne starcie na Witosa już w środę, 24 sierpnia. Tym razem rywalem niebiesko-granatowych będzie Hutnik Warszawa. Na spotkanie zapraszamy na godz. 17.30.

KS Łomianki - Tęcza JBB Łyse 3:1 (1:1)
Bramki: Sołtys 37. 54. Kowalski 62. - Kaliszewski 9.

Tęcza JBB: Radczenko - Chorążewicz (75. Pi. Magdaleński), Domian, Zygmunt, K. Kamionowski - Wargulewski (65. Pa. Magdaleński), Sowa (78. Grzyb), Korytkowski, P. Kamionowski (65. Sokołowski), M. Kaliszewski – Cichy