Tęcza JBB Łyse zwyciężyła w Wieczfni Kościelnej

Redakcja
Marek Kaliszewski strzelił już piątą bramkę dla Tęczy w obecnym sezonie ligi okręgowej. A. Dobkowski
Udostępnij:
Piłkarze Tęczy JBB Łyse odnieśli zwycięstwo w kolejnym spotkaniu ligi okręgowej. Tym razem w ramach 4. kolejki pokonali Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna 4:1.

W pierwszej połowie spotkania podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego nie potrafili zdobyć gola, mimo kilku dogodnych sytuacji strzeleckich. Po zmianie stron

W drugiej odsłonie spotkania wynik konfrontacji w 54. minucie gry otworzył Paweł Magdaleński. W kolejnych minutach meczu dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dariusz Korytkowski, a czwartą bramkę dla gości strzelił Marek Kaliszewski. W doliczonym czasie gry gospodarze zdobyli honorową bramkę. Ostatecznie Tęcza odniosła pewne zwycięstwo 4:1.

- Cieszymy się ze zwycięstwa i kompletu punktów po dobrym spotkaniu w wykonaniu całego zespołu - skwitował występ swoich podopiecznych trener Dariusz Narolewski.

Czasu na świętowanie kolejnego zwycięstwa piłkarze Tęczy JBB Łyuse nie mają zbyt wiele. Już w najbliższą środę, 2 września podopiecznych trenera Dariusz Narolewskiego czeka niezwykle ciekawe starcie z Soną Nowe Miasto. Początek o godz. 17.00 na boisku przy ulicy Topolowej.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Tęcza JBB Łyse 1:4 (0:0)

Bramki: 90.+2 - Pa. Magdaleński 54., Korytkowski 56., 68., Kaliszewski 72.

Tęcza: Radczenko - Cekała (46. Golan), Cendrowski, Zygmunt (70. Ma. Bałdyga), K. Kamionowski - Sowa, P. Kamionowski, Pa. Magdaleński (85. Kania), Kaliszewski - Korytkowski (75. Pytel), Cichy