Tęcza JBB lepsza od KS CK Troszyn. Zobacz zdjęcia i wideo

Filar defensywy Tęczy JBB - Rafał Domian w akcji
Filar defensywy Tęczy JBB - Rafał Domian w akcji Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse odnieśli efektowne zwycięstwo nad KS CK Troszyn 5:1. W spotkaniu rozegranym na bocznym boisku przy ulicy Topolowej podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego byli zespołem zdecydowanie lepszym.

Prowadzenie już w 7. minucie meczu gospodarzom zapewnił najskuteczniejszy zawodnik Marek Cichy. W kolejnych minutach meczu gospodarze stwarzali sobie dogodne sytuacje strzeleckie, a drugie trafienie na koncie niebiesko-granatowych zapisał Rafał Domian, w 29. minucie gry.

Jeszcze przed przerwą kolejną bramkę dla Tęczy JBB Łyse zdobył Marek Kaliszewski, który tym razem pokonał golkipera gości strzałem z rzutu karnego. Po zmianie stron trener Dariusz narolewski dokonał kilku zmian w składzie, a gospodarze wciąż szukali kolejnych zdobyczy bramkowych. Drugą bramkę na swoim koncie po pięknej zespołowej akcji zapisał Marek Kaliszewski, a w ostatnich minutach spotkania również drugiego gola zdobył Marek Cichy. Goście odpowiedzieli trafieniem Piotra Bałasa z rzutu wolnego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy 5:1.

Piłkarze z Topolowej już w najbliższą niedzielę, 31 lipca rozegrają ostatnie spotkania sparingowe przed rozpoczęciem nowego sezonu IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego podejmą MKS Małkinia o godzinie 16.00, a następnie Rzekunianka Rzekuń o godz. 18.30. W najbliższy weekend kolejne spotkanie sparingowe czeka także piłkarzy KS CK Troszyn, którzy zmierzą się z Mrągowią Mrągowo.

Tęcza JBB Łyse - KS CK Troszyn 5:1 (3:0)
Bramki: Cichy 7. 82., Domian 29., M. Kaliszewski 39.(k) 64. - Bałas 83.

Tęcza JBB: Jędraszczak - K. Kamionowski, Prusinowski, Zygmunt, Sokołowski, P. Kamionowski, Korytkowski, D. Wargulewski, M. Kaliszewski, Cichy oraz Radczenko, Pi. Magdaleński, Pa. Magdaleński, Szymański, Chorążewicz, Cendrowski, Grzyb, Pełtak, Bałdyga

Troszyn: Drężek - Piekarski, Sakowski, Kopeć, Dzwonkowski, S. Kaczyński, M. Kaczyński, Bałas, Gutowski, Grabowski, Bałazy oraz R. Abramczyk, A. Wargulewski, B. Kaczyński, Puścian, Kurpiewski, Jankowski, Knap