Tancerze Atrii z sukcesami na Pucharze Mazowsza AD Astra 2013

Redakcja
Udanie po wakacyjnej przerwie otworzyli nowy sezon taneczny pary reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Atria.

14 września w Mińsku Mazowieckim odbył się Puchar Mazowsza - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego AD Astra 2013, w którym startowało 177 par z 48 klubów tanecznych.
Ostrołęckie pary reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Atria działający przy Klubie Lokator OSM spisały się bardzo dobrze. Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz zajęli 3. miejsce w kombinacji 8 tańców, w kategorii wiekowej 12 -13 lat, klasa taneczna D.
Ich klubowi koledzy startujący w wyższej klasie tanecznej C - Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk uplasowali się na 3. miejscu w tańcach latynoamerykańskich i 4. miejscu w tańcach standardowych.
Paweł Kalewski oraz Gabriela Stepnowska przywieźli dwa kolejne medale: złoto w tańcach latynoamerykańskich (14-15 C) i srebro w tańcach standardowych (14-15 B). Michał Trzeciak i Paulina Suchoń wywalczyli 3. miejsce w tańcach latynoamerykańskich (pow. 15 lat C). Trenerem par jest Katarzyna Orlicka.