Taka Wisła nie spadnie. Jedenastka 21. kolejki PKO Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]

red
PKO Ekstraklasa. Po blisko dwumiesięcznej przerwie znowu mogliśmy emocjonować się meczami rodzimej ligi. Tylko jeden zakończył się bezbramkowym remisem. W pozostałych padały bramki. Najwięcej w Płocku, gdzie Pogoń Szczecin potrafiła odwrócić wynik 0:2. Najcieplejsze zdania padły jednak pod adresem Wisły Kraków, która rozmontowała Jagiellonię Białystok czy choćby Lecha Poznań, który w drugiej połowie sprawnie ograł Raków Częstochowa. Zobaczcie, jak prezentuje się jedenastka wyróżnionych za 21. kolejkę. W składzie jedenastki 21. kolejki PKO Ekstraklasy jest:- pięciu Polaków i sześciu obcokrajowców- jeden młodzieżowiec, dziesięciu seniorów- dwóch debiutantów - trzech piłkarzy Wisły Kraków, po dwóch Piasta Gliwice i Lecha Poznań, po jednym Górnika Zabrze, Legii Warszawa, Lechii Gdańsk oraz Pogoni Szczecin. Andrzej Banaś
PKO Ekstraklasa. Po blisko dwumiesięcznej przerwie znowu mogliśmy emocjonować się meczami rodzimej ligi. Tylko jeden zakończył się bezbramkowym remisem. W pozostałych padały bramki. Najwięcej w Płocku, gdzie Pogoń Szczecin potrafiła odwrócić wynik 0:2. Najcieplejsze zdania padły jednak pod adresem Wisły Kraków, która rozmontowała Jagiellonię Białystok czy choćby Lecha Poznań, który w drugiej połowie sprawnie ograł Raków Częstochowa. Zobaczcie, jak prezentuje się jedenastka wyróżnionych za 21. kolejkę. W składzie jedenastki 21. kolejki PKO Ekstraklasy jest: - pięciu Polaków i sześciu obcokrajowców - jeden młodzieżowiec, dziesięciu seniorów - dwóch debiutantów - trzech piłkarzy Wisły Kraków, po dwóch Piasta Gliwice i Lecha Poznań, po jednym Górnika Zabrze, Legii Warszawa, Lechii Gdańsk oraz Pogoni Szczecin.