Szóste zwycięstwo z rzędu Korony HiD Ostrołęka

A. Dobkowski
Tomasz Słowik może być zadowolony z postawy zespołu w rundzie wiosennej.
Tomasz Słowik może być zadowolony z postawy zespołu w rundzie wiosennej. A. Dobkowski
Piłkarze Korony HiD Ostrołęka świetnie spisują się w rozgrywkach ligi okręgowej. Podopieczni trenera Tomasza Słowika odnieśli zwycięstwo w kolejnym meczu. Tym razem na wyjeździe pokonali Iskrę Krasne 1:0.

Bramkę na wagę trzech punktów już w 15. minucie meczu zapisał na swoim koncie Patryk Wysocki, który w ostatnim meczu z GKS Strzegowo pauzował za kartki. Odpoczynek dobrze podziałał na bramkostrzelnego pomocnika Korony HiD.

Żółto-niebiescy w całym meczu mieli kilka bardzo dobrych okazji do strzelania bramki. Ostatecznie wygrali skromnie, ale zasłużenie 1:0 i awansowali na pozycję wicelidera rozgrywek ligi okręgowej.

- Jestem zadowolony z postawy zespołu i walki o każdą piłkę przez cały mecz - mówi trener Tomasz Słowik. - Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji strzeleckich, wykorzystaliśmy jedną w pierwszej połowie. Ważne, że odnieśliśmy zwycięstwo i walczymy o awans.

Iskra Krasne - Korona HiD Ostrołęka 0:1 (0:1)

Bramki: Wysocki 15.

Korona HiD: Szczechowiak - K. Kamionowski, Grochocki, Karczewski, Rupacz - Krupka (60. Dzbeński), P. Kamionowski, Wysocki, Orzoł (75. Kobyłecki) - Sokół (85. Kaczyński), Rudziński (70. Nosek)