Sześć bramek i dwie czerwone kartki w derbach A klasy. Zobacz zdjęcia i wideo

Arkadiusz DobkowskiZaktualizowano

Zobacz galerię (22 zdjęcia)
Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w derbowym spotkaniu 7. kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Bartnika Myszyniec 5:1.

W pierwszej połowie spotkania to goście objęli prowadzenie za sprawą Szymona Kulasa. Rzekunianka odpowiedziała trafieniami Pawła Lutrzykowskiego i Rafała Płaszczyńskiego i do przerwy prowadziła 2:1. Do domiar złego goście stracili bramkarza Marka Lisa, który za faul poza polem karnym został ukarany czerwonym kartonikiem.

Między słupkami w drużynie z Myszyńca musiał stanąć jeden z zawodników z pola, a w drugiej odsłonie meczu bramki strzelali tylko gospodarze. Kolejne gole dla drużyny prowadzonej przez trenera Pawła Sendrowskiego strzelali: Adrian Wołejszo, Daniel Woźniak (z rzutu karnego) i Radosław Wierzbowski. Goście mecz kończyli w dziesiątkę, bo za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę z placu gry musiał zejść Artur Warych.

W innym spotkaniu 7 kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze Kurpika Kadzidło ulegli na wyjeździe Kryształowi Glinojeck 0:2.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.