Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Sylwestrowe bale

(mb)
Maków. 2003 rok będzie można pożegnać w Makowie na balach sylwestrowych.

Zaplanowano ich cztery: w szkole nr 1, szkole nr 2, domu weselnym Amor i restauracji Lechris.
200 zł od pary trzeba zapłacić za możliwość powitania 2004 roku w szkole nr 1. Organizatorzy, komitet rodzicielski, proponują zabawę przy muzyce zespołu Domino, zaś dodatkową atrakcją ma być projekcja na telebimie tego, co będzie działo się na sali. Cena karnetu obejmuje sześć dań na gorąco, przystawki, szampana, ciasto, napoje, słodycze i owoce. Dochód z balu ma być przeznaczony na cele szkoły.
Organizatorem balu w szkole nr 2 także jest komitet rodzicielski. Za wstęp na tego sylwestra trzeba zapłacić 240 zł. Do tańca będzie grał zespół Onyx. Organizatorzy zapewniają doskonałą kuchnię.
Dania gorące, zimne przekąski, owoce, ciasta, napoje, strzelającego o północy szampana oraz dobry zespół muzyczny i profesjonalne efekty świetlne proponuje na sylwestrową noc dom weselny Amor. Cena biletu dla pary wynosi 220 zł.
W restauracji Lechris muzykę będzie puszczało trzech didżejów. Będzie można się bawić m.in. przy dance hallu, soulu, hip-hopie, disco i techno. Za wstęp na ten bal trzeba zapłacić 150 zł. Organizatorzy zapewniają cztery gorące dania, napoje, szampana i zimne przekąski. (mn)
*
W Płoniawach około 60 par bawić się będzie na balu w gimnazjum. Salą balową będzie sala gimnastyczna. Uczestnicy płacili po 250 zł od pary. Dochód z zabawy sylwestrowej zasili konto szkoły i pozwoli na zakup wyposażenia.
Podobny cel przyświeca pani dyrektor przedszkola w Sypniewie, która organizuje bal w miejscowym GOK-u. Dochód też ma być przeznaczony na zakup wyposażenia dla przedszkola. Bawić się będzie co najmniej 50 par, każda z nich zapłaciła za wstęp po 150 zł.
W Karniewie impreza sylwestrowa planowana jest w lokalu "Eden". Jak wynika z ogłoszeń, wstęp kosztuje 120 zł, a organizatorzy przewidują dla balowiczów pięć dań na gorąco.
W Krasnosielcu nie będzie tradycyjnego balu w GOK-u. Bal organizowany jest natomiast przez komitet rodzicielski Szkoły Podstawowej. Koszt balu to 200 zł od pary, a bawić ma się na nim kilkadziesiąt par. Organizatorzy zapewniają gościom dobre jedzenie plus szampana. Dochód z balu przeznaczony będzie na zagospodarowanie szkolnego placu.
W Różanie nie będzie balu ani w ośrodku kultury, ani w szkole. Można się za to pobawić w Zajeździe Rycerskim, a także w ośrodku Florian w niedalekim Kaszewcu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki