Świt lepszy od Narwi w sparingu

Andrzej Łyziński dwukrotnie skapitulował w tym spotkaniu.
Andrzej Łyziński dwukrotnie skapitulował w tym spotkaniu. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w pierwszym spotkaniu sparingowym przegrali na wyjeździe z drugoligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:2.

Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego już w trzeciej minucie meczu po błędzie obrony stracili bramkę. Sytuacji sam na sam z Andrzejem Łyzińskim nie zmarnował Krzysztof Czerkas. W kolejnych minutach spotkania Narwianie prowadzili wyrównany bój z II-ligowym rywalem, ale niestety nie potrafili zdobyć bramki. W drugiej odsłonie meczu to gospodarzem podwyższyli wynik spotkania na 2:0 za sprawą Michała Strzałkowskiego.
- Byliśmy równorzędnym przeciwnikiem i jak na pierwsze wyjście na boisko w tym sezonie zagraliśmy dobre zawody - mówił po meczu bramkarz Narwi Andrzej Łyziński. - Niepokoi z pewnością nasza wąska kadra, bowiem kilku kolegów z zespołu ma problemy zdrowotne i trener nie ma zbyt dużego manewru przy ustalaniu składu.

W meczu ze Świtem zadebiutował w barwach niebiesko-czerwonych pomocnik Korony HiD Ostrołęka Cezary Stachowicz.

Świt Nowy Dwór Maz. - Narew Ostrołęka 2:0 (1:0)
Bramki: Czerkas 3. Strzałkowski 78.

Narew: Łyziński - Pragacz, Kamiński, Zalewski (65. Samsel), Skorupka - Lelujka, Dawidzki (70. M. Roman), Strzeżysz, Stachowicz - Olesiński, Niedźwiecki (78. Kobrzyński)