Świetne widowisko i zwycięstwo siatkarzy Olimpu. Zobacz zdjęcia i wideo

Siatkarze ostrołęckiego Olimpu zaprezentowali duże umiejętności.
Siatkarze ostrołęckiego Olimpu zaprezentowali duże umiejętności. A. Dobkowski
Kadeci ostrołęckiego Olimpu odnieśli pewne zwycięstwo nad jednym z najlepszych zespołów młodzieżowych w Polsce Czarnymi Radom 3:1.

Olimp Ostrołęka - Czarni Radom

Podopieczni trenera Lucjana Łomacza rozegrali bardzo dobre zawody i pokazali kawał dobrej siatkówki. W pierwszym secie po niezwykle emocjonującej końcówce, wygrali 25:23.

W kolejnym secie dysponując mocno i skutecznie celowaną zagrywką, pokonali Czarnych 25:18. Gości stać było na podjęcie walki jeszcze w trzecim secie. Mimo wyraźnego prowadzenia Olimpu, to rywale serią zdobyli punkty w końcówce i wygrali wysoko 25:19.

Decydujący w czwartkowym starciu okazał się czwarty set, w którym drużyna prowadzona przez trenera Lucjana Łomacza, wypracowała sobie przewagę, której nie oddała do końca meczu. Ostatecznie Olimp wygrał 25:21 i w całym meczu 3:1.

Olimp Ostrołęka - Czarni Radom 3:1 (25:23, 25:18, 19:25, 25:21)