Świetna postawa KS CK Troszyn i kolejne zwycięstwo. Zobacz zdjęcia i wideo

Paweł Samsel strzelił już trzecią bramkę dla zespołu z Troszyna.
Paweł Samsel strzelił już trzecią bramkę dla zespołu z Troszyna. A. Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn tak świetnej serii spotkań bez porażki w lidze okręgowej jeszcze nigdy nie mieli. Zespół prowadzony przez trenera Przemysława Stepnowskiego w spotkaniu 6. kolejki pokonał Iskrę Krasne 3:1.

KS CK Troszyn - Iskra Krasne

- Postawa na starcie sezonu moich piłkarzy cieszy i mam nadzieję, że będzie trwała aż do końca rundy jesiennej - podkreślał jeszcze przed meczem trener Przemysław Stepnowski.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że to gospodarze będą rozdawać karty w niedzielnym starciu. Pierwsza bramka padła w 20. minucie meczu za sprawą Remigiusza Dąbrowskiego, który wykorzystał rzut karny.

Piłkarze z Krasnego starali się odpowiedzieć, ale nie potrafili wykorzystać błędów defensywy gospodarzy, która w pierwszej połowie nie radziła sobie najlepiej. Po zmianie stron podopieczni trenera Przemysława Stepnowskiego zdobyli kolejne bramki. Najpierw do siatki rywali trafił Dominik Zalewski, a następnie Paweł Samsel, dla którego było to już trzecie trafienie dla nowego klubu.

Iskrę stać było na honorowe trafienie za sprawą Patryka Pawłowskiego. Ostatecznie komplet punktów trafił na konto KS CK Troszyn.

KS CK Troszyn - Iskra Krasne 3:1 (1:0)

Bramki: Dąbrowski, Zalewski, Samsel - Pawłowski