Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Światowej klasy edukacja na miarę Harvardu w Polsce

mat. partnera
Leadership Academy for Poland
Leadership Academy for Poland mat. prasowe
Leadership Academy for Poland, jeden z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa, już po raz czwarty otworzył rekrutację. Aplikacje do Akademii mogą składać osoby, które mają już osiągnięcia jako liderzy i nadal chcą rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze. Rekrutacja potrwa do 20 maja br. Dzięki zaangażowaniu Partnerów, którzy wspierają działalność i rozwój Akademii, możliwy jest bezpłatny udział w programie.

Misją Akademii jest tworzenie w naszym kraju edukacji na najwyższym, światowym poziomie – mówi prof. dr hab. Cezary Wójcik, założyciel Leadership Academy for Poland. Różnorodność, nie tylko sektorowa, ale też światopoglądowa, płci czy wieku to absolutnie kluczowy element Akademii. Razem budujemy kapitał społeczny i łączymy Polaków.

Najwyższa jakość i unikalna metoda edukacji
Leadership Academy for Poland (LAP) to prestiżowy program rozwoju dobrego przywództwa, realizowany z udziałem światowej sławy profesorów z najbardziej prestiżowych ośrodków edukacyjnych na świecie. Zajęcia, które odbywają się w Polsce, poprowadzą m.in. wykładowcy Uniwersytetu Harvarda i London Business School. LAP jest jedynym programem opartym na unikalnej metodzie Leadership 4D-Experience™. Uczestnicy rozwijają kompetencje przywódcze w obszarze ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów), systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia) i samodoskonalącym (źródła motywacji i stosunku do siebie, ludzi i świata).

Wyjątkowa różnorodność uczestników
Akademia szuka kandydatów, którzy mają już doświadczenia jako liderzy i chcą rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze. Program skierowany jest do osób aktywnie działających w sektorze biznesu, edukacji, organizacjach non-profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie lub w segmencie startupów.

Klub alumna LAP wzorem dla Harvardu
Wykładowcy LAP, reprezentujący prestiżowe ośrodki naukowe, są pod wrażeniem rozwoju Akademii i klubu alumna (Alumni Network). Wspólnie ze współpracownikami na Harvardzie zastanawiamy się czym powinien charakteryzować się silny klub alumna. Taką formułę udało się wypracować Akademii, która opiera się na koncepcji rozwoju i uczenia się przez całe życie - mówi prof. Timothy O'Brien z Harvard Kennedy School of Government. Obecnie LAP zrzesza blisko 120 absolwentów, którzy wspólnie angażują się w projekty pozytywnie oddziaływujące na rozwój sektora nauki, kultury, organizacji pożytku publicznego, biznesu czy administracji publicznej. W tym roku w ramach Akademii powołano dedykowane sekcje, realizujące autorskie inicjatywy w obszarze nauki i kultury. Poza spotkaniami w ramach programu, tylko w tym roku zaplanowano ponad 100 wydarzeń z udziałem absolwentów Akademii.

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wypełnić formularz aplikacyjny, dostępny na stronie internetowej https://center-for-leadership.org/academy/apply/

Program Leadership Academy for Poland wspierają partnerzy główni, m.in. Deloitte, Orange, MasterCard i Grupa Pracuj. W tym roku do grona partnerów dołączyły: PwC, Bluerank oraz Colliers.

Polska Press jest partnerem medialnym Leadership Academy for Poland.

# # #

Leadership Academy for Poland to kompleksowy program rozwoju dobrego przywództwa dla Polski, łączący wybitnych Polaków chcących wnosić wkład w to „aby Polska była mądrym i dobrym krajem”. LAP inspiruje do aktywnego działania na rzecz spraw publicznych, pomaga w rozwoju potencjału Polaków i oferuje dostęp do światowej klasy edukacji.

Leadership Academy for Poland to inicjatywa zainspirowana przez profesora Cezarego Wójcika – założyciela Center for Leadership, które realizuje działania na rzecz rozwoju dobrego przywództwa dla Polski oraz łączy wybitnych Polaków, którzy będą współtworzyć przyszłość Polski i świata. Czyni to poprzez kreowanie pozytywnych wartości, rozwój potencjału istniejącego w ludziach i organizacjach, inspirowanie do aktywnego działania na rzecz spraw publicznych oraz tworzenie nowych inicjatyw, które odciskają pozytywne piętno na rzeczywistości. Center for Leadership funduje fellowships i szerzy nowe standardy edukacji i nauki w Polsce.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Światowej klasy edukacja na miarę Harvardu w Polsce - Portal i.pl

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki